KSWPolskie MMA

(VIDEO) Peruwiański krawat w klatce KSW! Henry Fadipe ekwilibrystycznie poddał Alberta Odzimkowskiego!

Debiutujący w KSW Henry Fadipe popisał się bajecznym poddaniem w starciu z Albertem Odzimkowskim.

Henry Fadipe (13-9-1) fantastycznie poddał Alberta Odzimkowskiego (12-7) podczas gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

Odzimkowski w jednej z pierwszych akcji poszukał nieprzygotowanego obalenia, inkasując kontrę krótkim sierpem. Szybko jednak Polak spróbował kolejnego sprowadzenia, tym razem po krótkim kotle i wybronieniu się przed próbą gilotyny ze strony Nigeryjczyka układając go na plecach.

Fadipe próbował przetoczeń, ale Odzimkowski utrzymał dominującą pozycję. Złoty poszukiwał uderzeń z góry, ale Nigeryjczyk nieźle się przed nimi bronił. Nie był jednak w stanie wydostać się z niedogodnej pozycji. Polak trafił srogim młotem, ale Fadipe odpowiedział łokciem z pleców.

Nigeryjczyk zdołał wypracować sobie nieco miejsca, przy bierności Polaka wracając na nogi. Tam miał jakiś problem ze szczęką. Fadipe trafił kilkoma szybkimi ciosami, polując też na kontry. Podobnie do tematu podszedł wyraźnie już zmęczony Odzimkowski, który kontruderzeniami próbował urwać głowę Nigeryjczykowi. W końcówce Fadipe trafił na głowę, Odzimkowski lowkingami.

Drugą rundę Albert rozpoczął od niskich kopnięć, szybko jednak idąc w zapasy. Fadipe świetnie jednak się wybronił, rażąc Polaka kilkoma krótkimi uderzeniami.

Złoty nadal jednak schodził wściekle do nóg Nigeryjczyka, co ten wykorzystał do zapięcia piekielnie ciasnego… peruwiańskiego krawata! Polak próbował przetrwać duszenie, ale nie zdołał – poddał walkę!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Z przytupem witając się z polska organizacją, Nigeryjczyk jednocześnie zapisał się na kartach jej historii – nigdy wcześniej w klatce KSW nie odnotowano bowiem zwycięstwa przez peruwiański krawat.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button