KSWPolskie MMA

(VIDEO) Fantastycznie go unieruchomił i poddał! Pascal Hintzen udusił faworyzowanego Patryka Likusa!

Świetnie dysponowany Pascal Hintzen poddał w drugiej rundzie Patryka Likusa podczas gali KSW 73 w Warszawie.
Pascal Hintzen (8-1) nie dał szans Patrykowi Likusowi (2-1) podczas gali KSW 73 w Warszawie, poddając Polaka w drugiej rundzie zawodów.
Hintzen rozpoczął agresywnie, starając się dopaść Likusa przy ogrodzeniu. Nasz zawodnik świetnie orbitował, częstując Niemca kontruderzeniami. Poszukiwał też frontalnych kopnięć na głowę.

Hintzen w końcu zamknął Likusa na siatce, tam polując na obalenie, ale Polak bardzo dobrze się bronił. Hintzen zaatakował krótkimi uderzeniami. W końcu sędzia uznał, że akcji jest za mało, przenosząc walkę na środek klatki.

Obaj zawodnicy potraktowali się kopnięciami na korpus. Agresywnie nastawiony Hintzen znów dopadł Likusa przy ogrodzeniu, szukając obalenia. Polak nieźle się bronił, ale nie był w stanie się wydostać, tu i ówdzie inkasując krótkie uderzenia. Niemiec trafił w krocze Likusa i walkę na chwilę przerwano.

Po wznowieniu – już na środku klatki – Hintzen wykorzystał próbę obrotówki ze strony Likusa, chwytając go w pasie i zamykając na ogrodzeniu. Tam unieruchomionego Polaka potraktował serią mocnych uderzeń na głowę.Już jednej z pierwszych akcji Likus naruszył szarżującego Hintzena latającym kolanem, posyłając go na deski! Poprawił ciosami! Polak poczuł krew, przystępując do szturmu! Niemiec przetrwał jednak trudne chwile i… Odpowiedział bombami! Teraz to Likus zachwiał się na nogach, ratując się klinczem. Przy ogrodzeniu Patryk bronił się przez jakiś czas przed obaleniem, ale Pascal w końcu ułożył go na dole, od razu zachodząc mu za plecy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Niemiec doskonale wykluczył nogami prawą rękę Likusa, następnie pracując nad duszeniem – i wypracował je, zmuszając bezradnego Polaka do poddania walki.
Pascal Hintzen odniósł tym samym premierowe zwycięstwo nad Wisłą, po debiutanckiej porażce z Adamem Soldaevem.

Patryk Likus doznał pierwszej porażki w zawodowej karierze. Jego bilans pod sztandarem KSW wynosi 2-1.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button