UFC

(VIDEO) Padł jak rażony gromem! Spektakularny nokaut łokciem na gali Road to UFC w Szanghaju!

Do bajecznego nokautu doszło w jednej walk gali Road to UFC, która odbyła się w Szanghaju.
Poszukując najbardziej utalentowanych zawodników w Azji, UFC organizuje tamże gale z cyklu Road to UFC, gdzie w formule turniejowej walczy się o kontrakt z amerykańskim gigantem.

W sobotę w Instytucie Sportowy UFC w Szanghaju odbyły się kolejne edycje Road to UFC. W pojedynku otwierającym tę drugą – bo w sobotę odbyły się dwie gale, a na niedzielę zaplanowano dwie następne – doszło do fantastycznego nokautu łokciem.
Chińczyk Taiyilake Nueraji (9-1) rozbił najpierw mocno korpus Han Seul Kima (13-5), by w drugiej rundzie znokautować go rewelacyjnym łokciem na głowę. Nueraji doskoczył do rywala, blokując próbę łokcia ze strony Koreańczyka, by następnie grzmotnąć go własnym. Kim runął na deski, bez życia, a walkę natychmiast przerwano.

Pojedynek ten nie odbywał się w formule turniejowej. Nie sposób jednak wykluczyć, że 22-letni Chińczyk tym spektakularnym nokautem zagwarantował sobie kontrakt z UFC. Dla młodziana była to już dziewiąta wygrana w karierze przez nokaut – wszystkie z nich odniósł w ten właśnie sposób.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button