UFC

(VIDEO) Oszczędził mu dobitki! Khalil Rountree zdemolował Anthony’ego Smitha na UFC Vegas!

Świetnie dysponowany Khalil Rountree zdemolował Anthony’ego Smitha podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Khalil Rountree (13-5) odniósł najcenniejsze prawdopodobnie zwycięstwo w karierze, rozbijając i w trzeciej rundzie efektownie nokautując zaprawionego w bojach Anthony’ego Smitha (37-19)
Smith od początku wywarł presję, podczas gdy Rountree hasał żwawo do boku. Polował na kopnięcia i prawe krzyżowe, podczas gdy Rountree doskakiwał z własnym lewym krzyżowym – bo był ustawiony odwrotnie. Walka na moment trafiła do klinczu.

W dystansie szybszy wyraźnie Rountree potraktował Smitha dobrymi ciosami z lewej ręki, ale Lwie Serce odpowiadał ładnymi frontalami na korpus, tu i ówdzie dosięgając tez rywala lewym sierpem. Obaj zawodnicy trafiali. Smith wywierał nadal presję. W samej końcówce Rountree potraktował Smith fantastyczną kombinacją, którą były pretendent wyraźnie odczuł, oddając pole. Przetrwał jednak do syreny kończącej pierwszą odsłonę.

Khalil wszedł w drugą rundę z przytupem, trafiając potężnym middlekickiem. Smith poszukał obalenia, ale Rountree wybronił się. Obaj trafili łokciami w klinczu. Smith zaatakował ciosami, spychając Rountree do defensywy, ale tam wyłapał soczysty prawy sierp, po którym okrutnie się zachwiał, szukając desperackiego obalenia. Rountree wybronił się, ale Smith zyskał nieco czasu, dochodząc do siebie.

Anthony nadal wywierał w stójce presję, ale to Khalil trafiał częściej, wyraźnie górując nad rywalem pod kątem szybkościowym. Smith broni jednak nie składał – nadal nacierał, kąsając rywala ciosami prostymi i frontalnymi kopnięciami na korpus. Nigdzie się nie wybierał, pomimo iż jego twarz była już zakrwawiona i porozbijana.Także w rundę trzecią Rountree wszedł lepiej, traktując Smitha serią kopnięć i ciosów. Lwie Serce pozostawał jednak w grze, odpowiadając ciosami. Khalil skontrował jednak kopnięcie rywala piękną kombinacją podbródka z sierpem, po których Smith, okrutnie naruszony, zatańczył na nogach, lądując na deskach. Rountree ruszył za nim z uniesioną w górze pięścią, czekając z dobitką na przerwanie sędziego – i się doczekał!

Poniżej nagranie z nokautu.
Khalil Rountree odniósł tym samym piąte zwycięstwo z rzędu – cztery z nich odniósł przez nokauty – najprawdopodobniej torując sobie drogę do czołowej dziesiątki kategorii półciężkiej. Po walce rzucił wyzwanie… mistrzowi Alexowi Pereirze.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button