UFC

(VIDEO) Opóźniona reakcja na kolano na korpus! Chris Curtis znokautował Phila Hawesa!

Chris Curtis przetrwał trudne chwile na początku walki z Philem Hawesem, ubijając rywala jeszcze w pierwszej rundzie.

Debiutujący w oktagonie Chris Curtis (27-8), który wziął walkę ledwie kilka dni temu, znokautował faworyzowanego Phila Hawesa (11-3) w pierwszej rundzie podczas gali UFC 268 w Nowym Jorku.

Hawes rozpoczął walkę znacznie lepiej. Ostrzeliwał bojaźliwego debiutanta ładnymi ciosami prostymi, także w kombinacjach, oraz soczystymi smagającymi kopnięciami na korpus. Tu i ówdzie atakował też kolano wykrocznej nogi bezradnego Curtisa. Chętnie szukał też uderzeń na korpus.

Z czasem jednak Curtis odrobinę się rozkręcił – a przynajmniej przestał tak ochoczo oddawać pole. Zaczął uderzać na doły Hawesa, z pewnymi sukcesami.

W końcu Curtis zaskoczył rywala soczystym lewym sierpem, okrutnie nim wstrząsając. Hawes zatańczyła na nogach, podczas gdy Curtis doskoczył do niego z uderzeniami. Trafił krótkim kolanem z klinczu. Po rozerwaniu klinczu impet uderzenia najwyraźniej dotarł do Hawesa, który runął na deski, nie przejawiając ochoty do dalszej walki. Curtis

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Po dwunastu latach zawodowej kariery Chris Curtis odniósł najcenniejsze zwycięstwo. Seria trzech zwycięstw z rzędu w UFC Phila Hawesa dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button