Trening MMAUFC

(VIDEO) Odrobinę się zagotowali! Trener przerwał intensywny sparing Alexa Pereiry z Gloverem Teixeirą!

Alex Pereira opublikował migawki z intensywnego sparingu bokserskiego z Gloverem Teixeirą.

Alex Pereira kontynuuje przygotowania do najważniejszej walki w swojej karierze MMA. 12 listopada w daniu głównym gali UFC 281 w nowojorskim Madison Square Garden Brazylijczyk stanie do trzeciej walki ze swoim dobrym znajomym z czasów kickbokserskich i wieloletnim dominantem wagi średniej Israelem Adesanyą. Dwa pierwsze starcia, jakie stoczyli, padły łupem Poatana, który w pierwszym wypunktował Nigeryjczyka, a w drugim ciężko go znokautował.

Kilka tygodni temu Brazylijczyk gościł na gali GLORY 81 w Niemczech, przy okazji odwiedzając też Holandię, gdzie na brak kickbokserskich sparingpartnerów narzekać nie mógł. Trenował między innymi z Siną Karimianem, Clydem Brunswijkiem czy Yousrim Belgarouim.

Do walki Alex Pereira przygotowuje się jednak przede wszystkim w Teixeira MMA & Fitness w stanie Connecticut, gdzie może liczyć na pomoc między innymi swojego serdecznego kompana i byłego mistrza wagi półciężkiej Glovera Teixeiry.

I właśnie krótkie nagranie ze sparingu Alexa z Gloverem, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych, odbiło się sporym echem w świecie MMA – głównie z uwagi na jego intensywność oraz fakt, że obaj tak się zaangażowali, że musiał ich rozdzielić bokserski trener Fernely Feliz Sr..

Wyraźnie natomiast widać, że na wideo trenowali boks w półdystansie, a i z całą pewnością pełnej mocy w uderzenia nie wkładali. Poniżej rzeczone nagranie.

Pojedynek o pas mistrzowski wagi średniej Alex Pereira zapewnił sobie zwycięstwem przez nokaut z Seanem Stricklandem, którym wyśrubował swój bilans w oktagonie amerykańskiego giganta do 3-0.

Nie wiadomo póki co, kiedy do akcji powróci Glover Teixeira, który kilka miesięcy temu stracił tytuł mistrzowski na rzecz Jiriego Prochazki. Jak jednak wieść gminna niesie, bliski finalizacji jest czesko-brazylijski rewanż, który może odbyć się już w grudniu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button