UFC

(VIDEO) Od balachy do trójkąta! Kapitalne poddanie autorstwa Kurta Holobaugha w finale TUF 31!

Kurt Holobaugh efektownie poddał Austina Hubbarda podczas gali UFC 292 w Bostonie, zwyciężając TUF 31 w kategorii lekkiej.
Podczas gali UFC 292 w Bostonie Kurt Holobaugh (20-7) poddał w drugiej rundzie Austina Hubbarda (15-7), zwyciężając TUF 31 w kategorii lekkiej.
Pierwsza odsłona była wyrównana. Hubbard zanotował dwa obalenia, notując też pewne sukcesy w stójce, ale na nogach, to jednak wywierający chętnie presję Holobaugh był agresywniejszy i skuteczniejszy.

W drugiej rundzie Holobaugh jeszcze podkręcił tempo, coraz częściej dosięgając Hubbarda, szczególnie krosem na głowę. W końcu ciosami wytrącił z równowagi kopiącego Hubbarda, rzucając się za rywalem do parteru. Zaszedł mu za plecy, w kotle próbując balachy. Hubbard próbował się wydostać, ale Holobaugh kapitalnie przeszedł od balachy do trójkąta nogami, zmuszając rywala do poddania walki.

Kurt Holobaugh utorował sobie tym samym powrotną drogę pod sztandar UFC, gdzie występował dwukrotnie. W 2013 roku stoczył tylko jedną przegraną walkę, a w latach 2018-2019 trzy, również kończąc wszystkie na tarczy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button