UFC

(VIDEO) Obrotówka i seria uderzeń! Marcus McGhee znokautował Gastona Bolanosa na UFC Vegas!

Marcus McGhee nadal nie do zatrzymania w UFC! Amerykanin w świetnym stylu rozbił Gastona Bolanosa podczas gali UFC FN w Las Vegas.
Kapitalnie dysponowany Marcus McGhee (9-1) pokonał Gastona Bolanosa (7-4) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.
Pierwsza runda walki należała do Marcusa McGhee, który w szermierce na pięści i kopnięcia był skuteczniejszy, kilka razy serią sierpowych naruszając nawet Gastona Bolanosa. Ten pozostawał jednak w grze, w końcówce rundy dosięgając nawet agresywnego Amerykanina kilkoma uderzeniami. McGhee sfinalizował w międzyczasie kilka obaleń, trafiając ciosami z góry.

W drugiej odsłonie zawodnicy toczyli szermierkę na pięści i kopnięcia. Peruwiańczyk poszukiwał swoich szans, ale wyrachowany acz diablo skuteczny Amerykanin był o krok przed nim w każdej niemal wymianie.

W końcu McGhee posłał Bolanosa na deski krótkim sierpem, następnie swoim zwyczajem odchodząc. Rzecz jednak w tym, że Bolanos wrócił na nogi, a sędzia walki nie przerwał. Amerykanin poczuł jednak krew i zaatakował agresywniej, serią uderzeń okrutnie wstrząsając Bolanosem. Polował też na kopnięcia na głowę. I to właśnie obrotówką rzucił słaniającego się na nogach rywala na ogrodzenie, gdzie krótkim lewym krosem skończył zawody. Bolanos na deski co prawda nie padł, ale widząc jego mowę ciała, sędzia przerwał zawody.

Nagranie nokaut poniżej.Bilans 33-letniego Marcusa McGhee w oktagonie UFC wynosi obecnie 3-0. Wszystkie zwycięstwa odniósł przed czasem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY PO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button