UFC

(VIDEO) Nokdaun w pierwszej rundzie, nokaut w drugiej – Daukaus zdemolował Abdurakhimova!

Chris Daukaus wykonał ważny krok na drodze do walki z czołówką wagi ciężkiej, nokautując w Las Vegas Shamila Abdurakhimova.

W pojedynku otwierającym kartę wstępną gali UFC 266 w Las Vegas Chris Daukaus (12-3) znokautował w drugiej rundzie Shamila Abdurakhimova (20-6).
Pierwsza runda toczyła się w niespiesznym tempie. Zawodnicy wymieniali się ciosami. Abdurakhimov nieźle kontrował lewym sierpowym, chętnie szukając też korpusu rywala. Daukaus był agresywniejszy, ale miał problemy z trafieniem czystymi uderzeniami. Do czasu, bo w końcówce rundy na zakończenie wymiany posłał cofającego się bez gardy rywala na deski soczystym lewym sierpowym. Spróbował dopełnić dzieła zniszczenia uderzeniami z góry, ale Dagestańczyk przetrwał.
Po serii wymian w drugiej rundzie – Amerykanin prezentował się w nich lepiej – Daukaus zainkasował lewy prosty, ale… Odpalił potężny prawy krzyżowy, podczas gdy Abdurakhimov ponownie oddalał się bez gardy – bomba trafiła czysto, posyłając ledwie żywego Dagestańczyka na deski. Daukaus rzucił się za rywalem, dobijając go uderzeniami.

32-letni Amerykanin wyśrubował tym samym swój bilans w UFC do 4-0 ze wszystkim zwycięstwami przez nokauty.Dla powracającego po 2-letniej przerwie 40-letniego już Dagestańczyka jest to druga przegrana z rzędu. Jego bilans pod sztandarem amerykańskiego giganta wynosi 5-4.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button