UFC

(VIDEO) Niespodziewany staredown – Conor McGregor i Petr Yan oko w oko podczas gali w Dubaju

Byli mistrzowie UFC, Conor McGregor i Petr Yan, zmierzyli się wzrokiem podczas bokserskiej gali IBA w Dubaju.
W przestrzeni medialnej wymieniali się razami od dłuższego czasu, a tymczasem w sobotę w Dubaju przy okazji bokserskiej gali IBA byli mistrzowie UFC, Conor McGregor i Petr Yan, w końcu stanęli oko w oko.

Wydaje się, że staredown miał wyłącznie charakter promocyjny, choć organizatorzy sugerowali, że Irlandczyk i Rosjanin któregoś dnia sprawdzą się w szermierce na pięści.
Obu zawodników dzieli jednak dobre kilkanaście kilogramów wagi. Petr Yan nadal wojuje bowiem w kategorii koguciej, podczas gdy Conor McGregor swój powrotny bój stoczy najprawdopodobniej w limicie wagi półśredniej.

Staredown był intensywny, ale zawodnicy uścisnęli sobie po wszystkim ręce, nie okazując żadnej niechęci.

W przeszłości McGregor i Yan toczyli medialne dysputy na tematy bokserskie – jeden z drugim przekonani, że w pojedynku pięściarskim porachowaliby sobie kości.

35-letni Irlandczyk nie był widziany w akcji od lipca 2021 roku, gdy w przegranej trylogii z Dustinem Poirierem złamał nogę. Jego powrót do oktagonu jest spodziewany w pierwszej połowie przyszłego roku, naprzeciwko Michaela Chandlera.

Petr Yan nie był widziany w glorii zwycięzcy od dwóch lat, gdy wypunktował Cory’ego Sandhagena. Trzy ostatnie walki skończył na tarczy, ulegając Aljamainowi Sterlingowi i Seanowi O’Malleyowi – obu niejednogłośną decyzją – oraz Merabowi Dvalishviliemu, który go zdominował na pełnym dystansie. Do akcji Rosjanin chciałby powrócić przy okazji marcowej gali UFC 299.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button