KSWPolskie MMA

(VIDEO) Niespodzianka! Andi Vrtacić w ostatniej sekundzie drugiej rundy znokautował Mateusza Janura!

Andi Vrtacić przywitał się z KSW z nie lada przytupem, nokautując w ostatniej sekundzie drugiej rundy Mateusza Janura.
W pojedynku otwierającym galę KSW 80 w Lubinie pomiędzy dwoma debiutantami Andi Vrtacić (4-1) pokonał faworyzowanego Mateusza Janura (6-6).
Zawodnicy rozpoczęli spokojnie. Janur wywierał delikatną presję, podczas gdy Vrtacić hasał do boków, opędzając się od Polaka prostymi. Walkę na moment przerwano z uwagi na przypadkowe kopnięcie w krocze autorstwa Janura.

Po wznowieniu Chorwat próbował kontrolować dystans długimi uderzeniami, podczas gdy Polak starał się wpadać w rywala z krótkimi kombinacjami pięściarskimi. Celnych, mocnych uderzeń było jednak jak na lekarstwo.

Janur w końcu trafił dobrym hakiem na korpus i sierpem na głowę. Z czasem Vrtacić odpowiedział ładnym prostym. Lewy sierpowy autorstwa Janura doszedł celu. Chorwat trafił kilkoma uderzeniami i kopnięciami na korpus i nogi. Polak skrócił dystans, szukając obalenia. Nie sfinalizował go, ale trafił kopnięciem na głowę na rozerwanie klinczu.

W końcówce Vrtacić poszukał różnorodnych kopnięć, a Janur odpowiedział ciosami.

Rundę drugą Polak rozpoczął od dobrych ciosów, ale Chorwat odpowiedział niezłymi kopnięciami, także na korpus. Wydawało się, że Vrtacić zyskiwał delikatną przewagę, kontrolując dystans kopnięciami i prostymi. Po dwóch minutach Janur w końcu nieco się przebudził, dosięgając rywala ciosami w kombinacjach. Soczysty lewy sierp wylądował na głowie Chorwata. Minęła połowa drugiej odsłony.

Chorwat podkręcił tempo. Zdzielił naszego zawodnika serią ciosów! Janur na moment wylądował na deskach. Vrtacić ruszył do ataków, dosięgając jeszcze Polaka kilkoma uderzeniami. Janur przetrwał jednak trudne chwile, choć wydawało się, że nadal nie doszedł w pełni do siebie.W końcówce rundy Chorwat ponownie zaatakował agresywniej, rozpuszczając ręce. Zamknął naruszonego nadal Janura na ogrodzeniu, wybronił się przed jego próbą obalenia, a następnie
kombinacją ciosów ściął go z nóg na sekundę przed końcem drugiej odsłony. Widząc, że Polak jest już po drugiej stronie rzeki, sędzia natychmiast przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button