UFC

(VIDEO) „Nie polecam zabierania dzieci na walkę” – dramatyczna reakcja córki Usmana na nokaut, McGregor komentuje

Na licznych nagraniach z reakcjami na żywo z nokautu Leona Edwardsa na Kamaru Usmanie znalazły się też wzruszające migawki roztrzęsionej córki byłego mistrza.
W sobotni wieczór w Salt Lake City Leon Edwards sensacyjnie na 54 sekundy przed końcem przegranej walki znokautował w ramach UFC 278 Kamaru Usmana, rozsiadając się na mistrzowskim tronie kategorii półśredniej.

Skończenie to odbiło się oczywiście gigantycznym echem w świecie MMA. Komentarzom ze strony innych zawodnikom UFC, w większości bardzo zaskoczonych rozstrzygnięciem, nie było końca.
W przestrzeni medialnej pojawiło się też sporo nagrań z reakcjami na żywo na nokaut na Kamaru Usmanie. Na kanale YT Henry’ego Cejudo widać reakcję menadżera Nigeryjczyka Aliego Abdelaziza, który schował twarz w dłoniach, załamany.

Na kanale Israela Adesanyi opublikowano nagranie, na którym widać jego reakcję na nokaut na nigeryjskim kompanie.

Także UFC zamieściło migawki z reakcji na nokaut śledzących go z pierwszych rzędów zawodników – widzimy tam między innymi niedowierzających temu, co się właśnie wydarzyło Rashada Evansa, Justina Gaethje, Gilberta Burnsa, Brandona Moreno, Brendana Allena czy Jalina Turnera.Przez moment na nagraniu widać też załamaną 8-letnią córkę Kamaru Usmana, Samirhę, którą były nigeryjski mistrz od dłuższego czasu zabierał. Dziewczynka płaczy i krzyczy, tulona przez kogoś z rodziny.

Na powyższe nagranie zareagował Conor McGregor, który wcześniej okrutnie zrugał Kamaru Usmana.

– Takie coś mnie mocno porusza – napisał Irlandczyk w mediach społecznościowych. – W ogóle nie polecam przyprowadzania rodziny na swoje walki, szczególnie dzieci. Walka to osobny temat. Robiłem tak i tak i uważam, że pójście na misję solo jest najlepsze. Rodzinę spotkasz po bitwie. Z całą pewnością takie samo podejście będę miał w kolejnych walkach.
Poniżej nagranie nokaut z trybun.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button