KSWPolskie MMA

(VIDEO) Nie miał paliwa w baku, ale miał charakter i grappling! Valeriu Mircea pokonał Leo Brichtę na KSW 91!

Valeriu Mircea tymczasowym mistrzem wagi lekkiej KSW! Mołdawianin pokonał Leo Brichtę podczas gali KSW 91 w Libercu.
W walce wieczoru gali KSW 91 w Libercu, na szali której znalazł się tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej, Valeriu Mircea (30-8-1) pokonał po piekielnie trudnej przeprawie rozdającego zdecydowanie karty w stójce Leo Brichtę (12-4).


Pełne wyniki KSW 91


Zawodnicy rozpoczęli spokojnie, kąsając się nawzajem uważnymi kopnięciami. Dobre lowkingi Brichty. Czech próbował kopnięcia na korpus przeplatać z tymi na głowę. Mołdawianin czaił się na kontry pięściarskie. Ładny lewy sierp Mircei. W wymianie obaj trafili. Brichta dobrze pracował lowkingami, ale Mircea odpowiedział srogim middlekickiem. Obrotówka Leo świsnęła po wardze Valeriu. Minuta do końca.

Ładny prawy kros Mircei. Brichta odpowiedział swoim firmowym kopnięciem lewą nogą z przedniej nogi. Poprawił – i znów trafił, teraz nawet mocniej! Mołdawianin zamknął jednak rundę udanym obaleniem.

Ładne kopnięcia Czecha na otwarcie rundy drugiej – na kolano, na korpus, na głowę. Mircea trafił prawym sierpem, ale Brichta czmychnął do boku. Czeski zawodnik spróbował latającego kolana – i chyba nawet trafił, ale Mircea wykorzystał okazję i przewrócił rywala.
Brichta spróbował się kilka razy zerwać, ale Mołdawianin utrzymał go na dole. W kotle złapał nawet trójkąt rękami, ale Czech przetrwał. Leo próbował się kręcić, uciekać na nogi, ale Mircea nie pozwalał mu na to. Do czasu jednak – na dwie minuty przed końcem drugiej rundy Czech wrócił na górę.

Leo podkręcił tempo. Kilkoma mocnymi ciosami dosięgnął Valeriu, który aż się zachwiał. Czech wyraźnie przejmował stery walki w swoje ręce. Mołdawianin wpadł jednak w klincz, sprawnie ponownie przewracając Czecha. Utrzymał go na dole do końca rundy drugiej.

Czech ruszył agresywnie na rywala od pierwszych sekund trzeciej odsłony. Ostre wymiany. Obaj trafili – Mircea mocniej. Presja ze strony Brichty nie słabła. Mołdawianin wydawał się tracić szybko siły.

Szalone wymiany! Cios za cios! Brichta z kombinacjami, coraz częściej dosięga głowy salwującego się ucieczką Mircei. Przełamie Mołdawianina? Nie! Valeriu ponownie zaprzągł do działania zapasy, z łatwością przewracając Czecha. Z góry szczególnie aktywny Mircea nie był, ale dobrze kontrolował rywala, uniemożliwiając mu powrót na nogi. Sędzia zaczął ponaglać zawodników, niekontent z aktywności obu. Na pół minuty przed końcem trzeciej rundy sędzia nie zdzierżył, podnosząc walkę. Brichta ruszył na przeciwnika, ale ten unikał wymian, hasając do boku.Ostre wymiany od początku czwartej odsłony. Brichta trafił na korpus, Mircea na głowę. Czech wybronił się przed próbą obalenia ze strony Mołdawianina. Dobre ciosy Leo! Zachwiał Mołdawianinem, ale nie zachował dystansu, co Mircea wykorzystał, kładąc czeskiego zawodnika na plecach.

Valeriu przedarł się do dosiadu! Czech próbował się skręcić, ale Mircea świetnie zaszedł mu za plecy i rozciągnął Brichtę na brzuchu! Uderzenia spadły na głowę Leo! Valeriu wykluczył jego rękę. Fatalne położenie Czecha!
Samotny Wilk zaczął pracować nad duszeniem… Przełożył rękę pod brodą rywala… Ścisnął z pełną mocą, zmuszając Brichtę do poddania walki!

Valeriu Mircea sięgnął tym samym po tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej, odnosząc czwarte z rzędu zwycięstwo pod sztandarem polskiej organizacji.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button