UFC

(VIDEO) Nadal niepokonany! Profesor Shavkat Rakhmonov zdominował i poddał Neila Magny’ego!

Shavkat Rakhmonov nadal niepokonany – podczas gali UFC FN w Las Vegas Kazach poddał Neila Magny’ego.
W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Shavkat Rakhmonov (16-0) zdominował zapaśniczo i parterowo doświadczonego Neila Magny’ego (26-9), poddając Amerykanina w drugiej rundzie zawodów.
Kazach przechwycił jedno z kopnięć, jakimi próbował potraktować go na początku Amerykanin, przenosząc walkę do parteru. Magny próbował atakować upkickami, gdy Rakhmonov podnosił pozycję, ale zainkasował sporo uderzeń z góry, także na korpus, nie będąc w stanie wrócić na nogi – pomimo usilnych starań.

Z czasem Amerykanin zwolnił tempo akcji, wybierając Kazachowi nogę i zagrażając mu skrętówkami. Trafił też wówczas kilkoma uderzeniami z pleców. Rakhmonov spokojnie jednak wybronił się przed próbami poddań ze strony Magny’ego.

Po serii wymian na otwarcie drugiej odsłony – obaj trafili kilkoma prostymi – Rakhmonov poszukał obalenia z klinczu, które po krótkiej walce znalazł, układając Magny’ego na plecach przy ogrodzeniu. Trzymał tam wijącego się Amerykanina prawie do końca rund, kontrolując go z góry i okolicznościowo obijając.W ostatnich sekundach Kazach zaatakował ciasną gilotyną i… Poddał Magny’ego na dwie sekundy przed końcem drugiej odsłony!

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1540914319097044993?s=20&t=aRsX5uIsUJBGbpfhjpC5ig
Po walce Shavkat Rakhmonov, dla którego była to czwarta wygrana w UFC, zaprosił w oktagonowe tany Stephen Thompsona.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button