UFC

(VIDEO) Myktybek Orolbai sponiewierał i poddał Urosa Medicia na UFC Vegas

Kapitalnie z organizacją UFC przywitał się Myktybek Orolbai, który sponiewierał w obszarze zapaśniczo-parterowym Urosa Medicia podczas gali UFC Fight Night w Las Veas.
Wziąwszy walkę w zastępstwie, debiutujący w oktagonie Myktybek Orolbai (12-1-1) zdominował i w drugiej rundzie skończył Urosa Medicia (9-2).
Początek pojedynku należał do Medicia, który dobrze korzystał ze swoich gabarytów, traktując rywala kilkoma dobrymi uderzeniami. Orolbai zaprzągł jednak do działania zapasy, przez kilka minut męcząc Serba przy ogrodzeniu. Ten robił, co mógł, aby się wydostać, ale Kirgiz prezentował się świetnie pod kątem kontroli, tu i ówdzie karcąc też rywala uderzeniami.

W drugiej rundzie Kirgiz szybko ponownie przeniósł walkę do parteru, tam zdecydowanie rozdając karty. Kapitalnie kontrolował przeciwnika, zagrażał mu poddaniami, okolicznościowo uderzeniami. Serb nie miał pomysłu na to, jak wydostać się spod świetnie dysponowanego w obszarze chwytanym rywala.Orolbai zaszedł w końcu Mediciowi za plecy, tam zapinając duszenie. Dodatkowo wykręcił głowę rywala w stronę, w którą nie powinna się wykręcać, zmuszając Serba do poddania walki.

25-latek zapowiedział, że na stałe walczył będzie w wadze lekkiej. Ten pojedynek odbył się bowiem w limicie 170 funtów z uwagi na wejście Kirgiza na zastępstwo.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button