UFC

(VIDEO) Mordercza gilotyna! Ryan Spann udusił Iona Cutelabę!

Ryan Spann odwołał się do swojej koronnej techniki, poddając w Las Vegas Iona Cutelabę.
W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Ryan Spann (20-7) poddał w pierwszej rundzie morderczą gilotyną Iona Cutelabę (16-7-1).
Początek walki należał do Spanna, który zdzielił Cutelabą soczystymi prostymi. Wpadł jednak w klincz, gdzie został efektownie obalony przez Mołdawianina, który trafił od razu do dosiadu. Spann wykaraskał się, z czasem wracając na nogi, ale został ponownie obalony.

Sytuacja powtórzyła się chwilę potem. Wróciwszy na nogi, zdzielił Cutelabę uderzeniami, ale ten sfinalizował kolejne obalenie. Ponownie jednak dobrze prezentujący się z pleców Amerykanin był w stanie zrzucić z siebie Hulka.

Ten spróbował zdzielić wracającego na nogi rywala potężną bombą, ale chybił, a impet szyjącego powietrze uderzenia doprowadził do jego upadku. Spann nie po raz pierwszy w tej walce zaatakował swoją firmową gilotyną, tym razem zapinając ją piekielnie ciasno.Cutelaba spróbował się wykręcić, ale nie miał szans – uchwyt Supermana był zbyt ciasny. Mołdawianin odklepał!

Było to już ósme zwycięstwo w karierze Amerykanina przez gilotynę.

Tym samym Ryan Spann powrócił na drogę zwycięstw po zeszłorocznej porażce z Anthonym Smithem. Od dłuższego już czasu Amerykanin przeplata wygrane z przegranymi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button