KSWPolskie MMA

(VIDEO) Mocny powrót! Krystian Bielski ubił faworyzowanego Iona Surdu!

Krystian Bielski przegrał pierwszą rundę walki z Ionem Surdu, ale w drugiej znokautował Mołdawianina.
Wziął debiutancką walkę w zastępstwie i opłaciło się – Krystian Bielski (9-4) w pierwszej rundzie miał sporo problemów z Ionem Surdu (11-4), ale w drugiej rozbił i ubił Mołdawianina.
Od pierwszych sekund Bielski ruszył do huraganowych ataków, próbując agresywnie skracać dystans. Raz po raz dochodziło do ostrych wymian. Obaj notowali sukcesy. Bielski poszukał mocnych uderzeń na korpus. Surdu na moment obalił Polaka, ale ten szybko wrócił na nogi.

Tam jednak Mołdawianin wyraźnie naruszył Bielskiego soczystym hakiem na korpus. Mołdawianin był aktywniejszy, chętnie atakując różnorodnymi kombinacjami, w które chętnie wplatał kopnięcia oraz ciosy podbródkowe.

Bielski też jednak miał swoje momenty, kilka razy przerywając kombinacje Surdu potężnymi sierpami. Inicjatywa należała jednak do Mołdawianina, wyraźnie aktywniejszego. Surdu coraz częściej przedzierał się przez podwójną gardę Bielskiego, atakując równie chętnie głowę, jak i korpus – zarówno ciosami, jak i kopnięciami.

Końcówka rundy należała zdecydowanie do Surdu, który może i cofał się w linii na siatkę, ale stamtąd wyprowadzał ostre kombinacje, często lokując je na ciele Polaka.Drugą odsłonę to jednak Bielski rozpoczął znacznie lepiej. Wykorzystując okrutny nawyk niebu obrzydło Surdu, który notorycznie cofał się w linii na ogrodzenie, zdzielił go kombinacjami na korpus i głowę. Zamknąwszy Mołdawianina na ogrodzeniu, Polak okrutnie naruszył go lewym na wątrobę! Surdu runął na deski, gdzie został ubity kolejnymi uderzeniami.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Krystian Bielski powrócił tym samym na drogę zwycięstw po porażce z Piotrem Kuberskim jeszcze pod sztandarem FEN.

Ion Surdu doznał drugiej porażki w KSW, gdzie jego aktualny bilans wynosi 1-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button