(VIDEO) Co za podbródek! Michał Oleksiejczuk znokautował w Abu Zabi Shamila Gamzatova!

Michał Oleksiejczuk znokautował faworyzowanego Shamila Gamzatova podczas gali UFC 267 w Abu Zabi.
Michał Oleksiejczuk (16-4) wraca z Abu Zabi z tarczą! W ramach gali UFC 267 świetnie dysponowany polski półciężki zadał pierwszą w karierze porażkę faworyzowanemu Shamilowi Gamzatovowi (14-1).
Michał rozpoczął od mocnego uderzenia na wątrobę, wywierając sporą presję. Gamzatov grzmotnął kopnięciem na korpus. Poszukał obalenia, ale Michał dobrze się wybronił. Gamzatov w wymianach zdzielił naszego rywala dwoma ładnymi lewymi sierpami w kontrze. Sroga kombinacja na głowę i korpus w wykonaniu Polaka.

Nasz zawodnik wywierał mocną presję. Ostra wymiana – obaj trafili. Dagestańczyk oróbował dystansować kopnięciem na kolano. Trafił mocnym krosem na korpus. Poprawił na głowę. Dobra seria Dagestańczyka. Trafiał częściej, choć walczył z kontry, zmuszony do odrobinę chaotycznego orbitowania. Chętnie kopał też na głowę i korpus. Wydawał się natomiast ciężko już oddychać, podczas gdy presja ze strony Oleksiejczuka nie malała.Nasz zawodnik nadal chętnie atakował doły, ale zza gardy Dagestańczyk odpowiadał dobrymi sierpami. Nie robiły one jednak większego wrażenia na ruchliwym, luźnym Polaku, który ani na sekundę nie zmniejszał tempa.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego atakował krótkimi kombinacjami, atakując na głowę i korpus. Sierpy, proste, podbródki. Gamzatov wyraźnie łapał zadyszkę! Polak – nadal z morderczą presją!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Oleksiejczuk ponownie ustawił Gamzatova na ogrodzeniu, który starał się chronić porozbijane schaby. Polak wystrzelił wówczas z soczystym podbródkiem, trafiając czysto! Dagestańczyk osunął się na deski, okrutnie naruszony! Michał zasypał rywala gradem uderzeń, nie dając sędziemu wyboru! Koniec!
Michał Oleksiejczuk odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu. Jego bilans w oktagonie UFC wynosi obecnie 4-2.

Dla powracającego po 2-letniej przerwie Shamila Gamzatova była to pierwsza w karierze porażka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

4 Comments

 1. cesellolaroma

  30 października 2021 at 19:09

  Brawo Michał! Tempo i presja bardzo rzadko widziana w tej kategorii. Gamzatov szybko zaczął się gubić pod naporem. Zobaczymy co dalej z Michałem, pewne jest, że na nudę nie będziemy narzekać ;)

 2. Vat

  30 października 2021 at 19:48

  Oglądałem na Fortunie bez komentatorów. Cały czas było słychać Mirosława „presja”, „presja”, „presja”. Wykończył Dagestańczyka psychicznie…

  • czungumangu

   31 października 2021 at 13:48

   Też oglądam na Fortunie. Najlepsza opcja bez komentarza. Miro tam szalał jak zwykle: boi się, odczuł, presja, presja, nie odpuszczaj, presja, odczuł!

 3. bulizzor

  31 października 2021 at 13:13

  Czekam na kolejne walki Michała. Świetnie się go ogląda. Niewiarygodna presja i te ciosy na korpus :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply