KSWPolskie MMA

(VIDEO) Miał Errola Zimmermana na widelcu, przegrał przez nokaut! Co ten Tomasz Sarara uczynił?

Errol Zimmerman dostawał srogie lanie od Tomasza Sarary, ale w drugiej rundzie nieoczekiwanie ubił Polaka.
W co-main evencie gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim Errol Zimmerman (1-1) po szalonej walce pokonał Tomasza Sararę (1-2) – choć przez zdecydowaną większość walki dostawał srogie lanie.
Zimmerman rozpoczął od srogiego lowkinga, choć nie trafił czysto. Sarara wywierał delikatną presję. Potraktował Holendra obrotowym backfistem! Zachwiał się delikatnie Holender! Polak chwilę potem poprawił łokciem spotkaniowym. Poprawił serią srogich niskich kopnięć, atakując następnie korpus i głowę rywala.

Kolejne atomowe lowkingi doszły wykrocznej nogi Zimmermana! Holender zmienił na moment ustawienie na odwrotne. Klincz. Zerwanie. Tomek znów spróbował obrotowego backfista. Kolejne potężny niskie kopnięcia wylądowały na wykrocznej nodze Holendra! Ależ to waży!

Zimmerman w końcu jednak trafił sierpem w kombinacji. Podkręcił tempo, ale wpadł w klincz. Po rozerwaniu Sarara ponownie grzmotnął oponenta atomowym niskim kopnięciem. Errol trafił krótkim sierpem, ale zainkasował kolejne niskie kopnięcia. Holender walczył już z odwrotnego ustawienia – ale wtedy Sarara rąbał w jego prawą nogę.

Po jednym z kopnięć pod Zimmermanem ugięła się noga. Wylądował na plecach. Sarara stał nad rywalem, okopując jego nogi. Zainkasował jednak mocne kopnięcie na kolano oraz upkick na głowę. W kocu Polak zszedł do parteru, ale z góry niewiele uczynił. Runda pierwsza dobiegła końca.Rundę drugą Sarara rozpoczął od kolejnego srogiego niskiego kopnięcia. Holender spróbował szarży, ale jego lewa noga odmawiała mu posłuszeństwa.

Polak ponownie poszukał obrotowego backfista, następnie rąbiąc sierpem – ale wpadł w półdystans, gdzie zainkasował potężne bomby! Runął na deski! Zimmerman w dosiadzie! Rozpuszcza ręce! Polak w gigantycznych tarapatach! Sędzia nawołuje go obronę! Sarara reaguje – odwraca pozycję!

Krakowianin zaszedł rywalowi za plecy, rozpuścił uderzenia! Blisko skończenia! Zimmerman zerwał się, próbował przetoczyć Sararę, ale ten utrzymał pozycję dominującą. Sarara poszukał trójkąta rękami! Ciasno… Zimmerman przetrwał i wrócił na nogi!
Sarara ruszył do ataków. Holender był już okrutnie zmęczony. Seria uderzeń wylądowała na głowie Zimmermana.

Polak poszukał kolejnego lowkinga – i trafił, ale zainkasował też kontrę, po której stracił równowagę, lądując na deskach. Gdy Holender podszedł bliżej, aby zaatakować uderzeniami, Sarara nieoczekiwanie – drugi raz w tej walce – ułożył się bokiem, próbując tylko chronić głowę. Zimmerman zdzielił nieprzejawiającego woli dalszej walki – a przynajmniej na to wskazywała jego mowa ciała – Sararę trzema uderzeniami. Sędzia przerwał zawody, podczas gdy Polak zaczął protestować.

Bilans Tomasza Sarary w KSW wynosi obecnie 1-2. Errol Zimmerman zanotował pierwsze zwycięstwo w formule MMA.

Pełne wyniki gali – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

  1. Z całym szacunkiem do Tomka, ale może ktoś powinien mu wytłumaczyć, reguły kiedy sędzia ma prawo przerwać pojedynek.

    Może to są jakieś nawyki z K1, że jak się schowa za podwójną gardą (tylko tutaj leżąc) to można przeczekać.
    Ale tu tak nie jest. Przerwanie jak najbardziej prawidłowe.

  2. Nie pierwszy zawodnik, który nie zna zasad. Można jedynie Sararę bronić, że MMA to tylko dodatek do kariery oraz że w takich sytuacjach działają wyuczone schematy i instynkty, więc z automatu trzymał gardę, nie wiedząc że w MMA zalicza się to do pośredniego poddania walki przez brak aktywnej obrony i pokazania chęci do walki.

Dodaj komentarz

Back to top button