(VIDEO) McGregor rzucił drinkiem w amerykańskiego rapera podczas rozdania nagród MTV! Noga wytrzymała!

Conor McGregor znów zagościł na medialnych nagłówkach – tym razem z powodu scysji z jednym z amerykańskich raperów.

Nie zasypia gruszek w popiele Conor McGregor. W niedzielę lekko kuśtykający Irlandczyk, uzbrojony w gustowną laseczkę, zawitał w progi dobrze znanego sobie Barclays Center w Brooklynie, gdzie kilka lat temu ze swoją ferajną zaatakował autobus z Khabibem Nurmagomedovem.
Tym razem celem ataku Notoriousa podczas MTV Video Music Awards okazał się niespodziewanie ktoś inny – a mianowicie niejaki Machine Gun Kelly, czyli Colson Baker – raper, celebryta i partner Megan Fox, który swego czas stwierdził, że sypianie z 14-16-letnimi dziewczętami nie jest niczym złym.
Jak doszło do scysji? Otóż, wedle doniesień niezastąpionej ekipy TMZ, zauważywszy ustrojonego w koraliki na twarzy MGK, Conor McGregor podszedł, aby poprosić o wspólne zdjęcie. Jednak amerykański muzyk miał zainteresowania zdjęciem nie wyrazić, jakoby mniej lub bardziej delikatnie odpychając też Irlandczyka. I się zaczęło…

Bojowo nastawiony były podwójny mistrz UFC miał się rzucić na MGK, ale do żadnej konfrontacji nie doszło, bo ochroniarze obu jegomości wykonali swoją robotę należycie.

Nie znaczy to jednak, że Notorious pozostał Amerykaninowi dłużny za tę niebu obrzydłą zniewagę – nic z tych rzeczy! Potraktował mianowicie rapera… drinkiem! Niestety, nie miał akurat pod ręką puszki z Monsterem jak za czasów słynnej konferencji prasowej z Natem Diazem. Rzucając drinkiem z impetem, mocno się zachwiał, ale na jego szczęście złamana niedawno noga wytrzymała. Czy zdołał dosięgnąć MGK? Poniższe nagranie nie rozsądza sprawy!Po wszystkim rzecznik Irlandczyka wydał oświadczenie, stanowczo zaprzeczając obelżywym doniesieniom, jakoby były mistrz UFC zniżył się tak bardzo, by prosić kogokolwiek o jakiekolwiek zdjęcie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Conor McGregor nie prosił nikogo o zdjęcie, ani nie zainicjował zajścia – przekazano mediom. – Nie zna Machine Gun Kelly’ego. Wie tylko, że w lipcu był na walce Conora.

Sam McGregor udzielił też krótkiego wywiadu, odnosząc się do scysji.
– Nic się nie stało, walczę tylko z prawdziwymi zawodnikami – powiedział. – Ludźmi, którzy naprawdę się biją. Z całą pewnością nie walczę z małymi białymi raperami spod znaku Vanilla Ice. Nawet gościa nie znam. Nic o nim nie wiem poza tym, że jest z Megan Fox.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply