Contender SeriesUFC

(VIDEO) Dominacja! Mateusz Rębecki pokonał Rodrigo Lidio na gali Contender Series!

Mateusz Rębecki pokonał Rodrigo Lidio przez poddanie w pierwszej rundzie podczas gali Contender Series w Las Vegas.
Podczas wtorkowej gali Contender Series – stanowiącej przedsionek UFC – która odbyła się w Las Vegas, Mateusz Rębecki (16-1) pokonał Rodrigo Lidio (12-3) przez poddanie w pierwszej rundzie.
Rębecki od pierwszych sekund wywarł presję, ale Lidio postraszył go kopnięciem na głowę i kontrującym kolanem – Polak jednak dopadł rywala, układając go na plecach. Trafił do gardy.

Lidio zdołał cofnąć się w okolice siatki, tam szukając powrotu na nogi. Rębecki dobrze jednak kontrolował go i okolicznościowo obijał. Brazylijczyk wrócił jednak na nogi i walka przeniosła się na środek oktagonu. Tylko jednak na chwilę, bo Mateusz szybko wywarł presję, uniknął prawego rywala, złapał go w pasie, wysoko wyniósł i cisnął o deski – tym razem na środku klatki.

Ofensywy z góry w wykonaniu Rębeckiego wiele jednak nie było, bo Lidio wił się mocno, próbując zrzucić z siebie naszego zawodnika. W końcu jednak Polak przedarł się do pozycji bocznej, skąd zdołał harcującemu nieporadnie z pleców Brazylijczykowi założyć duszenie – wydawało się co prawda, że Lidio nie jest w wielkich tarapatach, ale gdy Polak zacisnął mocno uchwyt, reprezentant Kraju Kawy odklepał!Chińczyk musi teraz czekać na decyzję Dany White’a, którą sternik UFC podejmie po zakończeniu gali. Wydaje się jednak, że po takim występie otrzymanie kontraktu powinno być formalnością.

Aktualizacja – Polak otrzymał kontrakt z UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Back to top button