(VIDEO) Masakra w 30 sekund! Khaos Williams zamordował Abdula Razaka Alhassana!

Khaos Williams popisał się spektakularnym nokautem w co-main evencie gali UFC FN w Las Vegas.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Khaos Williams (11-1) brutalnie znokautował Abdula Razaka Alhassana (10-3) w ledwie 30 sekund.

Williams rozpoczął walkę od trzech atomowych niskich kopnięć na wysokości łydki. Alhassan odpowiedział własnym, bliźniaczo podobnym.

Chwilę potem zawodnik z Ghany raz jeszcze spróbował zewnętrznego lowkinga na wysokości łydki… Błąd! Amerykanin wpadł bowiem z potężną kontrą krzyżowym, ścinając go z nóg! Alhassan runął z łoskotem na deski, jak rażony gromem, bez życia. Zanim zdążył wkroczyć sędzia, Williams rąbnął jeszcze swoją ofiarę bombą z góry.
Dla Khaosa Williamsa jest to już drugie zwycięstwo z rzędu w drugim występie pod sztandarem UFC. Na pierwsze z Alexem Morono potrzebował o 3 sekundy mniej – 27 sekund.Abdula Razak Alhassan doznaje tymczasem drugiej porażki z rzędu. Jest to też jego pierwsza w karierze porażka przez nokaut.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply