(VIDEO) Masakra lowkingami! Wojciech Kazieczko zadebiutował w formule MMA!

W swoim debiutanckim występie w formule MMA Wojciech Kazieczko wygrał przez techniczny nokaut… niskimi kopnięciami!
Szerszej publiczności MMA nad Wisłą Wojciech Kazieczko znany był dotychczas przede wszystkim jako brat wojującego z powodzeniem w KSW Macieja Kazieczki. W sobotę 24-latek rozpoczął natomiast własną podróż MMA, tocząc pierwszą zawodową walkę.
Podczas gali Contender Fight Night 5 w Wałbrzychu rywalem zielonogórzanina był niejaki Miłosz Wąsik. Pojedynek był toczony do jednej bramki. Zdecydowanie górujący nad rywalem pod kątem umiejętności kickbokserskich Kazieczko, zdemolował Wąsika atomowymi niskimi kopnięciami, dzieła zniszczenia dopełniając uderzeniami z góry. Na wszystko potrzebował niespełna dwie minuty.

Poniżej nagranie z ostatnich kilkunastu sekund.

Wojciech Kazieczko wywodzi się z kickboxingu – sześć razy sięgał po złoto na Mistrzostwach Polski K-1, zdobywając też brąz na Mistrzostwach Świata WAKO – a formę szlifuje w Pepe MMA w Zielonej Górze pod batutą trenera Marcina Mencela, czasami odwiedzając też poznański Ankos MMA – przede wszystkim wtedy, gdy do walk przygotowuje się tam jego brat.Jak poinformował nas jego menadżer Przemysław Kosiński z Animmals MMA, do akcji rywalizujący w kategorii piórkowej zielonogórzanin planuje powrócić w okolicach marca przyszłego roku. Do tego czasu będzie szlifował umiejętności.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply