KSWPolskie MMA

(VIDEO) Marek Samociuk zdominował i ubił Izu Ugonoha!

W rewanżowym starciu, do którego doszło podczas gali KSW 70, Marek Samociuk ponownie pokonał Izu Ugonoha, dominując go w parterze.
Podczas łódzkiej gali KSW 70 Marek Samociuk (4-2) ponownie pokonał faworyzowanego Izu Ugonoha (1-2).
Samociuk już w pierwszych akcjach trafił Ugonoha dobrymi uderzeniami. Poszukał skrócenia dystansu, ale Izu dobrze orbitował. Ugonoh grzmotnął rywala prostym, poprawiając później kolejnym. Samociuk trafił lowkingiem na wysokości łydki.

Marek dopadł rywala, szukając obalenia i… Sfinalizował je na środku klatki! Ba! W kotłowaninie przedarł się do dosiadu! Kłopoty Izu!

Samociuk ciasno kontrolował Ugonoha, atakując krótkimi ciosami czy łokciami. Izu próbował ściągać rywala za plecy, ograniczając jego miejsce do ataków. Samociuk wyrwał się, zaatakował serią uderzeń z góry. Kilka doszło mocno głowy Ugonoha!

Izu doprowadził do kotła, ale oddał plecy. Z czasem świetnie kontrolujący rywala Marek znów trafił do dosiadu, rozpuszczając uderzenia. Sędzia był bliski przerwania zawodów!Ugonoh zerwał się raz jeszcze, szukając ucieczki – ale Samociuk ponownie zaszedł mu za plecy, rozciągając rywala na brzuchu! Izu tylko chronił głowę, nie będąc w stanie się wydostać. W końcu sędzia oszczędził mu dalszego cierpienia, przerywając to jednostronne widowisko!
Tym samym Marek Samociuk odniósł drugie zwycięstwo w KSW, gdzie jego bilans wynosi obecnie 2-1.

Dokładnie odwrotny jest natomiast bilans Izu Ugonoha – wynosi 1-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button