KSWPolskie MMA

(VIDEO) Ciskał nim jak kukłą! Mamed Khalidov sponiewierał, ubił i poddał Mariusza Pudzianowskiego!

Największa medialna walka w historii KSW pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim zakończyła się zwycięstwem tego pierwszego – w dominującym stylu!
W pojedynku wieńczącym galę KSW 77 w Gliwicach kapitalnie dysponowany Mamed Khalidov (36-8-2) przerwał passę pięciu zwycięstw z rzędu przez nokauty Mariusza Pudzianowskiego (17-8), demolując byłego strongmana w niespełna dwie minuty.
Mamed rozpoczął od odwrotnego ustawienia. Postraszył Mariusza kopnięciami. Doskoczył z lewym sierpem, ale Pudzianowski postraszył go ostrym cepem. Khalidov spróbował ekwilibrystycznego kopnięcia, ale wpadł w klincz. Tam jednak Mamed fantastycznym rzutem niespodziewanie obalił Pudziana! Były stgrongman wrócił szybko na nogi, ale tylko na chwilę – Czeczen znów fantastycznie rzucił go na plecy!

Srogie kolano wylądowało na żebrach próbującego zbierać się na górę Mariusza. Khalidov znajdował się w pozycji bocznej. Trafił kolejnym kolanem na korpus. I jeszcze jedno!

Czeczen spróbował przedrzeć się do dosiadu, podczas gdy Polak starał się wrócić na nogi. Potężne młoty spadły na jego głowę! Pudzianowski w żółwiu! Khalidov zaszedł mu za plecy! Zrzucił kilka uderzeń!Krótki ale mocny boczny łokieć wylądował na czaszce Mariusza!
Gigant ma dość! Rozłożył się automatycznie na brzuchu, podczas gdy Khalidov, czując krew, rozpuścił ręce! Bomba za bombą! Pudzianowski unieruchomiony, masakrowany, bezradny chroni tylko głowę! Nie chce się bić, ma dość! Klepie pod nawałnicą ciosów! Koniec!
Po wszystkim uradowany Mamed Khalidov poinformował, że kończy karierę… w kategorii ciężkiej!

Seria pięciu kolejnych zwycięstw Mariusza Pudzianowskiego dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button