Contender SeriesPolskie MMAUFC

(VIDEO) Łukasz Sudolski znokautowany w Contender Series!

W pojedynku wieńczącym galę Contender Series Łukasz Sudolski przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Igorem Poteryą.

W walce wieczoru gali Contender Series w Las Vegas Łukasz Sudolski (8-1) doznał pierwszej zawodowej porażki, ulegając Igorowi Poteryi (20-2) przez nokaut w pierwszej rundzie.

Sudolski rozpoczął od mocnych kopnięć na nogi. Poteyra odpowiedział podobnym, ścinając Polaka. Sudolski zainkasował sierpa w wymianie. Kolejna kombinacja Ukraińca! Polak naruszony! Uchronił się jednak, łapiąc klincz.

Z czasem Poteyra odwrócił Sudolskiego, ustawiając go na ogrodzeniu. Krótkie uderzenia z obu stron, kolana. Sudolski odwrócił pozycję, wbił rywala w siatkę. Łukasz trafił kolanem w krocze rywala i walkę na chwilę przerwano.

Walkę wznowiono na środku oktagonu. Tam Poteyra zdzielił Polaka dobrymi lowkingami. Nasz zawodnik ponownie ustawił rywala na ogrodzeniu. Tam przestawiali się co i rusz. Ukrainiec poszukał obalenia, ale nie był w stanie przewrócić Polaka. Łukasz odwrócił rywala, unierucamiając go na ogrodzeniu. Bomby na korpus z obu stron.

Poteyra rozerwał klincz ze srogim łokciem, który śmignął po czaszce Sudolskiego! Odczuł to Polak…

Dystans. Ukrainiec doskoczył z bezpośrednim prawym sierpem nad lewicą Sudolskiego – i trafił czysto! Dołożył lewy sierpowy, który też wszedł jak w masło! Polak próbował salwować się ucieczką, ale był ustawiony bokiem, z rękami nisko – i zainkasował soczysty prawy, po którym padł na deski przy ogrodzeniu!

Poteyra natychmiast rzucił się na okrutnie naruszonego Polaka, trafiając jeszcze jedną bombą z góry, po której sędzia przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla 25-letniego Ukraińca było to już siedemnaste zwycięstwo z rzędu. Nieskazitelny bilans Berserkera odszedł w zapomnienie.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.