UFC

(VIDEO) Łukasz Brzeski ciężko znokautowany przez Waldo Cortesa-Acostę na UFC Singapur

W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night w Singapurze Łukasz Brzeski przegrał z Waldo Cortesem-Acostą przez ciężki nokaut w pierwszej odsłonie.
Łukasz Brzeski (8-4-1) doznał trzeciej z rzędu porażki pod sztandarem amerykańskiego gigant. W ramach gali UFC Fight Night w Singapurze Polak przegrał z Waldo Cortesem-Acostą (10-1) przez ciężki nokaut w pierwszej rundzie.
Brzeski rozpoczął od serii dobrych niskich kopnięć, trafiając w łydkę wykrocznej nogo Cortesa-Acosty. Ten odpowiedział własnym niskim kopnięciem, polując też na ciosy proste na korpus i głowę. Zawodnicy toczyli taktyczną walkę na pięści i kopnięcia – Dominikanin trafił dobrymi prostymi na korpus i głowę, coraz częściej zaprzągające też prawy sierp. Łukasz czaił się na kolejne lowkingi. Minęła połowa pierwszej rundy.

Dobry lowking Polaka, ładny kros na głowę w odpowiedzi w wykonaniu Cortesa-Acosty. Brzeski spróbował kopnięcia na korpus, ale nie po raz pierwszy zostało ono przechwycone przez Dominikanina. Tym razem jednak Waldo odpowiedział dwoma srogimi prawymi, okrutnie wstrząsając polskim zawodnikiem.

Czując krew, Cortes-Acosta podkręcił tempo. Wywarł presję, fantastycznie unikając lewego prostego i karcąc w kontrze naszego zawodnika potężnym prawym! Brzeski odwrócił się, zachwiał, szukając panicznie ucieczki. Dominikanin dobił go serią uderzeń z tyłu, po których Polak runął na deski jak długi, nieprzytomny.Dla Łukasza Brzeskiego była to trzecia porażka z rzędu, która może oznaczać, że jego przygoda z UFC dobiegła końca.

Bilans Waldo Cortesa-Acosty w UFC wynosi obecnie 3-1.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button