UFC

(VIDEO) Lewy sierp z piekieł! Josh Quinlan brutalnie znokautował Jasona Witta!

Josh Quinlan popisał się fantastycznym nokautem w debiutanckim występie pod sztandarem UFC.
Debiutujący w oktagonie Josh Quinlan (6-0) ciężko znokautował Jasona Witta (19-9) podczas gali UFC Fight Night w San Diego.
Witt od początku zawodów wywarł presję, szukając skrócenia dystansu. Już w jednej z pierwszych tego rodzaju akcji Quinlan skarcił go szybkim krosem. Debiutant trafił mocnym lowkingiem.

Quinlan wydawał się nieco spięty, orbitując po oktagonie. Witt w tempo zszedł do jego nóg, kładąc go na plecach przy ogrodzeniu. Próbował wpiąć się Quinlanowi za plecy, ale ten dobrze wrócił na nogi przy siatce. Z czasem Quinlan dobrze zerwał uchwyt i walka przeniosła się na środek klatki.

Witt spróbował zaatakować lewym kopnięciem po przekroku, ale okazał się to błędem okrutnym, niebu obrzydłym. Quinlan został bowiem na miejsce, ścinając szarżującego rywala soczystym lewym sierpowym. Witt runął na deski bez życia, co widząc, Quinlan powstrzymał się w ostatniej chwili przed dobitką.

https://twitter.com/PureKnockouts/status/1558556909824708608?s=20&t=fxTgCTNc3N-5FVGOk0fopATym samym Josh Quinlan z przytupem wkroczył w szeregi wagi półśredniej UFC.

Jason Witt doznał natomiast drugiej z rzędu porażki. Jego bilans w oktagonie wynosi obecnie 2-4.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button