UFC

(VIDEO) Lewy sierp z piekieł! Alex Pereira znokautował Seana Stricklanda!

Alex Pereira znokautował Seana Stricklanda podczas gali UFC 276 w Las Vegas, najprawdopodobniej torując sobie drogę do walki o tron wagi średniej.
W pojedynku uznawanym za eliminator do walki o złoto wagi średniej, który odbył się w ramach gali UFC 276 w Las Vegas, Alex Pereira (6-1) firmowym lewym sierpowym znokautował Seana Stricklanda (25-4) w pierwszej rundzie.
Strickland od początku wywarł presję, podczas gdy Pereira opędzał się od rywala kopnięciami, hasając po łuku. Tempo walki nie było wysokie. Obaj zawodnicy korzystali głównie z prostych. Brazylijczyk dokładał kopnięcia na wszystkich poziomach, nie stroniąc też od prostych na korpus. Amerykanin w zapasy nie szedł.

W połowie rundy Pereira zaatakował bezpośrednim lewym sierpowym – swoją firmową techniką – ścinając z nóg spodziewającego się kolejnego uderzenia na korpus Stricklanda! Okrutnie naruszony Amerykanin szybko wrócił co prawda na nogi, ale Brazylijczyk tylko na to czekał, dwoma prawymi kończąc zawody!Alex Pereira odniósł tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem UFC. W kolejnym występie najprawdopodobniej stanie w szranki ze swoją dwukrotną ofiarą z czasów kickbokserskich Israelem Adesanyą – o ile ten w walce wieczoru pokona Jareda Cannoniera.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Oglądanie jak ten kretyn leci na dechy to czysta przyjemność.

    To teraz Pereira vs Adesanya. Z reguły nie lubię takich skrótów do walki o pas, ale w obliczu strasznej biedy tej dywizji, nieco irytującego i walczącego w nudny sposób mistrza ta walka zapowiada się ciekawie. Niech się biją.

Dodaj komentarz

Back to top button