(VIDEO) Latający trójkąt i balacha! Diego Lopes pogruchotał rękę Gavinowi Tuckerowi!

Fantastycznym podaniem popisał się Diego Lopes podczas gali UFC Fight Night w Nashville, gdzie poddał Gavina Tuckera.

Kapitalnie dysponowany Diego Lopes (22-6) w świetnym stylu pokonał powracającego po ponad 2-letniej przerwie Gavina Tuckera (13-3) podczas gali UFC Fight Night w Nashville.

Już w jednej z pierwszych akcji pojedynku Kanadyjczyk grzmotnął Brazylijczyka potężnym kopnięciem… W krocze! Walkę na kilkadziesiąt sekund przerwano.

Po wznowieniu Tucker szybko poszukał obalenia, schodząc Lopesowi do nogi – ten natychmiast zaatakował latającym trójkątem, ściągając rywala do parteru.

Kanadyjczyk zdołał na moment wcisnąć rękę, utrudniając rywalowi finalizację poddania. Brazylijczyk poprawił jednak technikę, pozbywając się ręki przeciwnika. Zaatakował trójkątem, a następnie wybrał też rękę przeciwnika. Tucker początkowo nie odklepał, co prawdopodobnie przypłacił złamaniem lub skręceniem – chwilę potem już klepał.

Aktualizacja w trakcie…

Brazylijczyk odniósł tym samym premierowe zwycięstwo pod sztandarem UFC po tym, jak przegrał na punkty we wziętym w zastępstwie debiucie z Movsarem Evloevem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.