Professional Fighters League

(VIDEO) Latające kolano z piekieł! Fantastyczny nokaut na otwarcie PFL!

Nieprawdopodobne latające kolano rozstrzygnęło pierwszą walkę gali PFL w Hollywood.

W starciu otwierającym galę PFL 2021 #9: Playoffs debiutujący pod sztandarem organizacji Brandon Jenkins (15-7) popisał się fantastycznym nokautem, latającym kolanem usypiając innego debiutanta, Jacoba Kilburna (8-5).
Przez prawie trzy pierwsze minuty rywalizacji zawodnicy wymieniali się ciosami i kopnięciami. Kilburn był nieco aktywniejszy i skuteczniejszy, notując więcej udanych uderzeń – głównie ciosami. Obaj zawodnicy polowali też na niskie kopnięcia na wysokości łydki.
Pomimo iż oddawał pole i był w delikatnej defensywie, Jenkins nie tracił rezonu, zachowując spokój. Szukał kontr pięściarskich, polował na niesygnalizowane kopnięcia na głowę z obu nóg.

W końcu Jenkins udowodnił, że nieprzypadkowo nosi przydomek The Human Highlight Reel. Zaatakował latającym kolanem po przekroku, ściągając jeszcze głowę pochylającego się rywala na rzeczone kolano. Weszło czysto! Kilburn runął na deski bez życia, dobity jeszcze uderzeniami z góry!Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla 29-letniego Brandona Jenkinsa jest to trzecie zwycięstwo z rzędu. Natomiast dla Jacoba Kilburna trzecia kolejna przegrana – dwóch poprzednich doznał jeszcze podczas krótkiej przygody z UFC.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button