Bez kategoriiUFC

(VIDEO) Krwawa łaźnia! Morderczo usposobiony Tsarukyan zmasakrował Alvareza!

W starciu dwóch utalentowanych i rozpędzonych serią czterech zwycięstw zawodników Arman Tsarukyan wypatroszył Joela Alvareza.

Kapitalnie dysponowany Arman Tsarukyan (18-2) zdeklasował i w drugiej rundzie ubił Joela Alvareza (19-3) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

W pierwszej wymianie Arman uniknął prostego Alvareza, trafiając własnym. Spróbował następnie zakończonej kopnięciem kombinacji, ale przestrzelił. Obaj zawodnicy wyprowadzili atak jednocześnie, po którym doszło do kotła, w którym Ormianin zajął dominującą pozycję w gardzie Hiszpana.

Tsarukyan pracował nad przejściem do półgardy, ale Alvarez dobrze się bronił, tu i ówdzie atakując krótkimi łokciami z pleców. Tsarukuyan utrzymywał dominującą pozycję, ale miał nie wyprowadzał wiele ofensywy. W kotłach prezentował się jednak lepiej, neutralizując próby poddań i powrotu na nogi ze strony Hiszpana. W końcu zrzucił z góry kilka dobrych łokci, wbijając je też w korpus Alvareza.

Potężny, ostry jak żyleta łokieć! Hiszpan zalał się krwią! Jasny gwint! Kałuża krwi! Tsarukyan rozpuścił kolejne łokcie, szukając skończenia, ale Hiszpan przetrwał.

https://twitter.com/clips2021/status/1497737821737521152?s=20&t=nxgYAlTEHtgb_5vml9xsFw

Ormianin szybko poszedł po obalenie na otwarcie drugiej rundy, z dziecinną łatwością broniąc się przed próbą gilotyny ze strony Hiszpana. Kolejne bomby spadły na głowę bezradnego Alvareza!

El Fenomeno próbował wracać na nogi, uciekać, bronić się, ale przewaga techniki zapaśniczej Ormianina była gigantyczna. Wykluczywszy rękę rywala, unieruchomił go w fatalnym położeniu, rozpuszczając ręce. Sędzia w końcu oszczędził zmasakrowanemu Hiszpanowi dalszych cierpień, przerywając tę rzeź.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Arman Tsarukyan odniósł tym samym już piąte zwycięstwo z rzędu pod sztandarem UFC, mocno zbliżając się do rozgrywki mistrzowskiej w kategorii lekkiej.

Po walce wyraził nadzieję, że w kolejnej dostanie rywala ze ścisłej czołówki dywizji.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button