Trening MMAUFC

(VIDEO) Kopnięcia są, firmowy lewy jest – pierwsze migawki ze sparingów Conora McGregora!

Conor McGregor opublikował migawki z luźnego sparingu, jaki stoczył z jednym ze swoich podopiecznych podczas nagrywania reality show The Ultimate Fighter.
W warunkach bojowych były podwójny mistrz UFC – swego czasu zasiadał na tronach kategorii piórkowej i lekkiej – Conor McGregor nie był widziany od lipca 2021 roku. Wtedy to w trzecim starciu z Dustinem Poirierem złamał w końcówce pierwszej rundy lewą nogę.

Rehabilitacja potrwała znacznie dłużej, niż Irlandczyk zapowiadał. Pierwotnie opowiadał o powrocie do oktagonu w połowie zeszłego roku, później termin ten przesuwając na jego końcówkę. Następnie pojawił się doniesienia o początku 2023 roku, ale ostatecznie i one odzwierciedlenia w rzeczywistości nie znalazły.
Nie ulega natomiast wątpliwości, że powrót Notoriousa jest zdecydowanie bliżej niż dalej. Kilka tygodni temu Irlandczyk wziął udział w nagrywaniu reality show The Ultimate Fighter, stając do trenerskiej rywalizacji z Michaelem Chandlerem. Ich pojedynek, wieńczący TUF, jest spodziewany w okolicach wczesnej jesieni.

Tymczasem w środę Conor McGregor opublikował w mediach społecznościowych pierwsze migawki z jednego ze sparingów podczas nagrywania TUF. Co widzimy na nagraniu?

Otóż, jest to bardzo luźny sparing. Nikt nikomu urwać głowy nie próbuje. Irlandczyk w pewnym momencie chwyta kopnięcie klasycznie ustawionego sparingpartnera, próbując odpowiedzieć własnym – złamaną wcześniej lewą nogą. McGregor przyjmuje też kros na korpus, ale potem odpowiada swoim firmowym prawym z dołu, trafiając czysto. Od tego momentu wyraźnie przejmuje stery sparingu. Poprawia sierpem na korpus, a następnie po serii kiwek dokłada lewy krzyżowy. Sparing zostaje następnie przerwany, prawdopodobnie z uwagi na poprawienie kasku koledze Irlandczyka.

– Szczerze kocham walkę – napisał obok nagrania Conor. – Świetnym doświadczeniem były dla mnie treningi i prowadzenie zacnej ekipy młodych sportowców. A wszystko u boku mojej wspaniałej i niepowtarzalnej ekipy!

Najnowszy sezon The Ultimate Fighter zadebiutuje na ekranach 20 maja.Conor McGregor chce w tym roku stoczyć co najmniej dwie walki – wczesną jesienią z Michaelem Chandlerem i później, pod koniec roku z innym przeciwnikiem. Starcie z Amerykaninem odbędzie się najprawdopodobniej w limicie kategorii półśredniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button