Trening MMAUFC

(VIDEO) Kontrujące bomby! Conor McGregor prezentuje srogie sierpy na treningu!

Nie zasypia gruszek w popiele Conor McGregor, co i rusz racząc fanów migawkami ze swoich treningów.
Kilka dni temu były podwójny mistrz UFC Conor McGregor, który nadal rehabilituje złamaną w zeszłym roku nogę, powrócił do kopania, czym nie omieszkał pochwalić się w mediach społecznościowych.

Natomiast w środę irlandzki gwiazdor, którego media społecznościowe tętnią życiem, opublikował migawki z treningu bokserskiego – a konkretnie szlifowania kontrujących sierpowych, prawego i lewego.
Warto przy tej okazji odnotować, że wspomniany prawy sierpowy jest bardzo rzadko stosowaną przez Notoriousa bronią. Widać też, że przy mocnym uderzaniu lewym sierpem McGregorem delikatnie rzuca na lewo i prawo – tj. ma pewien problem z zachowaniem balansu. Czy ma to jakikolwiek związek z urazem lewej nogi? Nie wiadomo.

Poniżej rzeczone nagranie.

Conor McGregor ostatni pojedynek stoczył w lipcu ubiegłego roku, przegrywając trylogię z Dustinem Poirierem. Pół roku wcześniej przegrał natomiast z Amerykaninem przez nokaut.

Do akcji Irlandczyk planował pierwotnie powrócić późną wiosną lub latem, ale wiadomo już, że nie uda mu się tych terminów dotrzymać. Jego powrót jest planowany pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.Nie wiadomo nic o rywalu, z jakim Notorious miałby się zmierzyć. O jego oktagonowe usługi nadal aktywnie zabiegają niekoronowany mistrz wagi lekkiej Charles Oliveira czy Jorge Masvidal, ale sternik UFC Dana White zdradził ostatnio, że najchętniej Irlandczyka obejrzałby naprzeciwko Michaela Chandlera.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button