UFC

(VIDEO) Koniec nieskazitelnego bilansu Ottmana Azaitara! Matt Frevola ubił faworyzowanego Marokańczyka na UFC 281!

Matt Frevola znokautował Ottmana Azaitara w pierwszej rundzie podczas nowojorskiej gali UFC 281.
W wyróżnionej walce karty UFC Fight Pass gali UFC 281 w Nowym Jorku Matt Frevola (10-3-1) znokautował faworyzowanego Ottmana Azaitara (13-1).
Od początku zawodów Frevola podszedł do Azaitara bez szacunku, wywierając sporą presję. W szermierce stójkowej czystych uderzeń było jednak z obu stron niewiele. Azaitar hasał przy ogrodzeniu, czając się na krótkie szarżę z ciężkimi uderzeniami. W wymianie Frevola trafił dobrym lewym. Amerykanin polował chętnie na kopnięcia, ale bez większych sukcesów.

Marokańczyk zdzielił go ładnym prawym na głowę, poprawiając potem frontalem na korpus. Widać wyraźnie było, że obaj zawodnicy są mocno nastawieni na ostre uderzenia. W kolejnym spięciu Frevola grzmotnął rywala ładnym prawym, ale Azaitar odpowiedział lewym sierpem, po którym Amerykanin cofnął się, oddając pole. Marokańczyk poszukał ponownie półdystansu, rozpuszczając ręce – ale Frevola uderzenia te przepuścił odpowiadając dwoma mocnymi prawymi sierpami oraz lewym, którym ściął rywala z nóg!Dla Matta Frevoli było to drugie zwycięstwo z rzędu – i drugie przez nokaut w pierwszej rundzie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button