KSWPolskie MMA

(VIDEO) Koncert! Łukasz Rajewski zdeklasował Sahila Siraja podczas gali KSW 78!

Kapitalnie dysponowany Łukasz Rajewski (12-8) powrócił na zwycięskie tory, podczas gali KSW 78 w Szczecinie pokonując przez nokaut w pierwszej rundzie debiutującego nad Wisłą Sahila Siraja (7-2).
Obaj zawodnicy rozpoczęli od mocnych niskich kopnięć. Siraj poszukał też kopnięć na korpus. Rajewsli spróbował sierpowych, ale przeszyły powietrze. Afgańczyk spróbował wysokiego kopnięcia – i częściowo doszło ono celu. Ładny cios autorstwa Łukasza. Polak inkasował nadal lowkingi – ale od razu odpowiadał ciosami, z pewnym powodzeniem.

Fantastyczne ciosy w kontrze w wykonaniu Rajewskiego! Siraj rzucony na siatkę, okrutnie wstrząśnięty! Szarża Polaka! Afgańczyk przetrwał. Ba! W wymianie na środku klatki trafił srogim sierpem. Raju odpowiedział lowkingami. Weszły mocno.
Kombinacja Rajewskiego – na dół, na górę! Siraj na deskach! Polak nie trafił jednak dobitką i walka wróciła na górę. Rajewski z fantastycznymi unkikami, wszystko na czutce!

Nasz zawodnik zdecydowanie rozdawał karty. Przepuszczał uderzenia rywala, kontrował. Rajewski zbił lewą garę rywala, wyprowadzając potężny prawy! Czysto! Siraj po raz kolejny wylądował na deskach! Polak rzucił się za nim z dobitką, uderzeniami z góry dopełniając dzieła zniszczenia!Reprezentant Czerwonego Smoka powrócił tym samym na zwycięskie tory po dwóch zeszłorocznych porażkach. Najprawdopodobniej dzięki temu zwycięstwu utrzymał się też w szeregach KSW.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button