UFC

(VIDEO) Koncert! Klinicznie precyzyjny Jack Della Maddalena rozstrzelał Pete’a Rodrigueza!

Jack Della Maddalena błysnął świetną formą podczas gali UFC 270 w Anaheim, nokautując w pierwszej rundzie Pete’a Rodrigueza.
W ramach gali UFC 270 debiutujący w oktagonie Jack Della Maddalena (11-2) zdemolował w pierwszej rundzie Pete’a Rodrigueza (4-1), który wziął ten pojedynek w zastępstwie.
Od pierwszych sekund walki przewaga techniczna Australijczyka w obszarze kickbokserskim była bardzo wyraźna. Rodriguez miał co prawda kilka dobrych momentów, trafiając krótkimi kombinacjami na korpus i głowę – zdzielił też rywala kilkoma lowkingami – ale Della Maddalena niewiele sobie z tych uderzeń robił, zachowując pełen spokój.

Już po kilkudziesięciu sekundach zawodów nos Amerykanina był zmasakrowany – a to za sprawą soczystych prostych chętnie mieszającego ustawienie Australijczyka. Jego przewaga rosła z sekundy na sekundę. Maddalena nie tylko świetnie inicjował ataki, ale też kapitalnie kontrował, tu i ówdzie wplatając do swojej gry kopnięcia – na przykład smagające na korpus.W końcu zachęcił rywala do ataku serią kusicielskich jabów – a gdy ten dał się nabrać, ruszając do ataku, Maddalena doskonale się uchylił, kontrując prześlicznym lewym prostym. Amerykanin zatoczył się, lądując na deskach. Serią uderzeń z góry Australijczyk dopełnił dzieła zniszczenia.

Tym samym 25-latek z przytupem przywitał się z kategorią półśrednią UFC.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button