UFC

(VIDEO) Koncert Joela Alvareza! W 3 minuty zdemolował faworyzowanego Thiago Moisesa!

Joel Alvarez odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu, rozbijając w pył Thiago Moisesa podczas gali UFC FN w Las Vegas.
W pojedynku wieńczącym kartę wstępną gali UFC Fight Night w Las Vegas kapitalnie dysponowany Joel Alvarez (19-2) zdemolował w pierwszej rundzie faworyzowanego Thiago Moisesa (15-6).
Od początku walki Hiszpan rozdawał karty, będąc zawodnikiem aktywniejszym, agresywniejszym, dysponującym znacznie bogatszym arsenałem kickbokserskim. Brazylijczyk polował na okolicznościowe kontry sierpowymi na kopnięcia, ale nawet jeżeli trafiał, uderzenia te nie robiły żadnego wrażenia na bojowo nastawionym Hiszpanie.

Dysponujący kapitalnymi warunkami fizycznymi jak na wagę lekką – choć drugi raz z rzędu nie wypełnił jej limitu – Alvarez rozbijał bezradnego Moisesa kopnięciami na wszystkich wysokościach – także frontalnymi, obrotowymi – oraz szerokim wachlarzem uderzeń – ciosów prostych, sierpowych, podbródków, w kombinacjach i pojedynczo.W klinczu bombardował natomiast Brazylijczyka łokciami, kolanami, krótkimi ciosami. W końcu naruszywszy przeciwnika uderzeniami na głowę, zamknął go na ogrodzeniu, tam rozpuszczając kanonadę srogich łokci. Jednym z nich mocno rozciął Moisesa, poprawiając później ciosami na głowę i korpus.

Widząc, że Brazylijczyk nie broni się, jak należy, sędzia przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Dla 28-letniego Hiszpana było to już czwarte zwycięstwo z rzędu przed czasem. W oktagonie UFC przegrał tylko raz, w debiucie ulegając jednogłośną decyzją Damirowi Ismagulovowi.

Thiago Moises doznał drugiej z rzędu porażki. Jego bilans w UFC wynosi 4-4. Hiszpan zadał mu pierwszą w karierze porażkę przez (T)KO.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button