UFC

(VIDEO) Koncert! Jake Matthews zdeklasował Andre Fialho!

Jake Matthews w fantastycznym stylu zdemolował faworyzowanego Andre Fialho.
Rewelacyjnie usposobiony Jake Matthews (18-5) koncertowo rozprawił się z Andre Fialho (16-5) podczas gali UFC 275 w Singapurze, nokautując Portugalczyka w drugiej rundzie.
Niemal cała pierwsza runda przebiegała pod dyktando walczącego ze wstecznego Australijczyka. Kąsał Portugalczyka lowkingami na wysokości łydki, prostymi, krótkimi kombinacjami. Był wyraźnie szybszy. W końcówce obaj wdali się w ostre wymiany, z który to Matthews wyszedł lepiej, naruszając rywala. Ten jednak nie tylko przetrwał trudne chwile, w ostatnich sekundach atakując nawet Australijczyka z góry – ten bowiem potknął się na wstecznym.

Od początku drugiej odsłony kapitalnie usposobiony Matthews robił z Fialho, co chciał. Kąsał rywala soczystymi sierpami z obu rąk, walczył z obu ustawień, przepuszczał bomby rywala.W końcu po raz kolejny okrutnie naruszył Portugalczyka, zasypując go gradem uderzeń na siatce. Po soczystym prawym Fialho runął na deski, niezdolny do obrony. Sędzia przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

https://twitter.com/FTBeard7/status/1535816610056966145?s=20&t=y1hexb5ZOplJ9l86dpIDpw

27-latek powrócił tym samym na drogę zwycięstw po zeszłorocznej porażce z Seanem Bradym. Wygrał cztery z ostatnich pięciu walk.

Seria dwóch kolejnych wiktorii Andre Fialho dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button