UFC

(VIDEO) Koncert Carlosa UIberga! Sparingpartner Israela Adesanyi zdemolował Nicka Negumereanu!

Bajeczną formą w pojedynku otwierającym galę UFC 281 w Nowym Jorku błysnął Carlos Ulberg, który brutalnie rozprawił się z Nickiem Negumereanu.

Rewelacyjnie usposobiony Carlos Ulberg (7-1) na otwarcie gali UFC 281 zdeklasował Nick Negumereanu (13-2), ciężko nokautując Rumuna w pierwszej rundzie.

Od początku walki Nowozelandczyk doskonale korzystał ze swoich świetnych warunków fizycznych i mobilności, doskonale kontrolując dystans. Pozostawał nieuchwytnym celem dla wywierającego presję Negumereanu, kąsając go ciosami prostymi oraz przede wszystkim atomowymi lowkingami na wysokości łydki. Po kilku takowych Rumun miał już wyraźne problemy z poruszaniem się.

W końcowej akcji – bo długo to nie potrwało – Ulberg zdzielił rywala soczystym jabem, a następnie uniknąszy kontry, ściął go z nóg fantastycznym lewym sierpem. Neguereanu instynktownie uchylił się przed potężną dobitką i wrócił na nogi, ale tylko na chwilę – natychmiast bowiem Ulberg potraktował go dwoma prawymi, zostawiając Rumuna nieprzytomnego na deskach oktagonu.

32-latek odniósł tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu pod banderą UFC, w tym drugie kolejne przez nokaut w pierwszej rundzie.

Seria czterech kolejnych wiktorii Nicolae Negumereanu dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button