(VIDEO) Kolana na korpus i kanonada z góry! Tony Kelley ubił Randy’ego Costę!

Tony Kelley narzucił wysokie tempo w walce z Randym Costą, ubijając rywala w drugiej rundzie.

Agresywnie usposobiony Tony Kelley (8-2) rozbił Randy’ego Costę (6-3) podczas gali UFC 269 w Las Vegas.

Kelley od początku ruszył bardzo agresywnie, będąc zdecydowanie aktywniejszym, ale jego kombinacje w większości szyły powietrze. Później obaj zawodnicy mocowali się przez dobre dwie minuty w klinczu – z przewagą Kelleya. We fragmentach walki, które toczyły się na środku oktagonu, przewagę miał agresywny Kelley, nie dając Coście szans na wyprowadzenie jakiejkolwiek ofensywy – poza okolicznościowymi przestrzelonymi kontrami.

Pierwsze trzy minuty drugiej odsłony były wyrównane – Costa radził sobie odrobinę lepiej w stójce i klinczu na ogrodzeniu. Jednak będąc plecami na ogrodzeniu, Kelley odpalił kolana na korpus z tajskiej klamry, naruszając rywala. Ten w akcie desperacji zszedł mu do nóg, ale został ułożony na plecach.

Z góry Kelley rozpuścił ręce z półgardy, zasypując nieprzejawiającego już na tym etapie większej chęci do walki rywala gradem ciosów i łokci na głowę i korpus. Ułożony embrionalnie Costa zasłaniał tylko głowę, czekając na przerwanie ze strony sędziego – i w końcu się doczekał.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla Tony’ego Kelleya była to druga wygrana z rzędu, a dla Randy’ego Costy druga z rzędu porażka.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.