UFC

(VIDEO) Khalil Rountree zdemolował Karla Robersona!

Khalil Rountree brutalnie rozprawił się z Karlem Robersonem podczas gali UFC FN w Las Vegas.
Po taktycznej pierwszej rundzie Khalil Rountree (10-5) zdemolował Karla Robersona (9-5) w drugiej podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
W pierwszej odsłonie przyczajki było mnóstwo, ale akcji i ostrych wymian znacznie mniej. Rountree wywierał presję, a krążący przy ogrodzeniu Roberson czaił się na kontry. Khalil trafiał częściej w głowę, ale zainkasował sporo lowkingów na wysokości łydki. Roberson trafił też kilkoma kontrami, choć jego aktywność była bardzo niska.

Druga runda rozpoczęła się od fajerwerków. Rountree zdzielił rywala kombinacją prostych z kończącym ją prawym sierpem, którym posłał Robersona na deski. Rzucił się za naruszonym rywalem z dobitką, ale ten przetrwał, wracając nawet na nogi. Jednak Rountree wściekle cisnął nim o deski, a gdy Roberson wracał na nogi, grzmotnął go soczystym kopnięciem na korpus.Roberson wrócił co prawda na górę, ale okrutnie naruszony, zainkasował kolejne sierpy, lądując ponownie na deskach. Zwinął się w żółwiu, nie wyrażając woli dalszej walki. Sędzia przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla Khalila Rountree było to drugie zwycięstwo z rzędu, a dla Karla Robersona trzecia kolejna przegrana.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button