UFC

(VIDEO) Kanonada precyzyjnych uderzeń! Dustin Jacoby ubił Darrena Stewarta!

Dustin Jacoby nie dał żadnych szans Darrenowi Stewartowi, kończąc Brytyjczyka uderzeniami w pierwszej odsłonie.

Dustin Jacoby (15-5-1) nie miał problemów z rozbiciem Darrena Stewarta (12-8) w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Darren Stewart natychmiast poszedł w zapasy, próbując przewracać z klinczu. Na moment obalił nawet Amerykanina, ale po kilkudziesięciosekundowej walce w klinczu przy ogrodzeniu Jacoby złapał w końcu preferowany przez siebie dystans.

A tam jego przewaga kickbokserska nie podlegała dyskusji. Tu i ówdzie Stewart dosięgnął go jakimś ciosem – główne lewym prostym – ale Amerykanin odpowiadał własnymi jabami, kombinacjami 1-2 czy ślicznymi kontrami po przepuszczeniu uderzeń Brytyjczyka.

W końcu Jacoby naruszył rywala ślicznym krzyżowym, poprawiając następnie soczystym lewym sierpem w kontrze. Naruszony Brytyjczyk cofnął się na ogrodzenie, gdzie Amerykanin zasypał go kanonadą uderzeń – dobrze wyselekcjonowanych. Stewart słaniał się na siatce, ale próbował odpowiadać weselniakami. Jacoby pozostawał jednak czujny, przepuszczając uderzenia i odpowiadając kombinacjami. W końcu zdzielił rywala kolejnym mocnym lewym, po którym ten znów się zachwiał. Widząc to, sędzia przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dustin Jacoby pozostaje tym samym niepokonany w swoim drugim podejściu do UFC – wygrał trzy walki, zremisował jedną. Dla Darrena Stewarta jest to trzecia przegrana z rzędu i czwarta w ostatnich czterech występach.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button