UFC

(VIDEO) Jonathan Pearce zamęczył i poddał Omara Moralesa!

Jonathan Pearce zamęczył zapaśniczym tempem Omara Moralesa, poddając Wenezuelczyka w drugiej rundzie zawodów.

W starciu otwierającym galę UFC 266 w Las Vegas Jonathan Pearce (11-4) zdominował zapaśniczo i w drugiej rundzie poddał Omara Moralesa (11-2).
W pierwszej rundzie Morales zdzielił co prawda Pearce’a kilkoma dobrymi ciosami i kopnięciami, ale spędził mnóstwo czasu w klinczu, tam męczony przy ogrodzeniu i kilka razy obalany przez rywala.
W drugiej rundzie Pearce natychmiast przeszedł w tryb zapaśniczy, który zapewnił mu sukcesy w pierwszych pięciu minutach. Dopadł cofającego się na siatkę Moralesa, inicjując walkę na chwyty.

Przewaga Amerykanina w tej płaszczyźnie nie podlegała dyskusji. Obalił Moralesa, kontrolował z góry, rozbijał ciosami, szukał poddań – między innymi trójkątów rękami. Wenezuelczyk robił, co mógł, ale nie był w stanie zrzucić z siebie Pearce’a.W końcu broniąc się przed trójkątem rękami, oddał plecy. Pearce zapiął ciasne duszenie, zmuszając Wenezuelczyka do poddania walki.

Dla Jonathana Pearce’a jest to drugie z rzędu zwycięstwo pod sztandarem UFC. Jego bilans w oktagonie amerykańskiego giganta wynosi 2-1.

Omar Morales przeplata ostatnimi czasy zwycięstwa z porażkami. W UFC wygrał trzy walki, przegrał dwie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button