Trening MMAUFC

(VIDEO) Jon Jones i Gordon Ryan w kotłach zapaśniczych i kulankach parterowych

Jon Jones opublikował w mediach społecznościowych migawki ze sparingu chwytanego z wybornym specjalistą od BJJ w osobie Gordona Ryana.

Rozdający karty w kategorii ciężkiej UFC Jon Jones wziął się za bary z wybornym specjalistą od brazylijskiego jiu-jitsu Gordonem Ryanem, dzieląc się ze światem krótkim nagraniem z kulanek zapaśniczo-parterowych.

Bones powróci do akcji 11 listopada w nowojorskim Madison Square Garden, gdzie stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego 265 funtów, krzyżując pieści z byłym dwukrotnym mistrzem Stipe Miociciem.

W ramach przygotowań do walki zawodnik z Albuquerque złapał się na macie z Gordonem Ryanem – jednym z najlepszych zawodników BJJ na świecie, który może pochwalić się chociażby trzema mistrzostwami w prestiżowych zawodach ADCC.

Na nagraniu widać, że nikt nikomu krzywdy zrobić nie zamierzał, ale też widać nie lada kunszt w walce na chwyty.

Po trzyletnim rozbracie z oktagonem Jon Jones powrócił do akcji w marcu tego roku, debiutując w kategorii ciężkiej. Na szali jego pojedynku z Cirylem Gane znalazł się tytuł mistrzowski, odebrany nieco wcześniej Francisowi Ngannou. Bones uporał się z Francuzem bardzo szybko, poddając go w ledwie 124 sekundy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button