UFC

(VIDEO) Johnny Walker znów wygrywa! Brazylijczyk poddał Iona Cutelabę!

Johnny Walker odniósł pierwsze od dwóch lat zwycięstwo, pokonując w ramach gali UFC 279 Iona Cutelabę.
W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 279 w Las Vegas Johnny Walker (19-7) pokonał faworyzowanego Iona Cutelabę (16-8-1).
Cutelaba rozpoczął od lowkinga, potem zaskakując Walkera kopnięciem na głowę. Podobnym odpowiedział Brazylijczyk, ale Mołdawianin przedarł się, kładąc rywala na plecach. Cutelaba kontrolował rywala, próbując wypracować sobie miejsce do uderzeń, ale Brazylijczyk bronił się dobrze.

Z czasem Walker wrócił na nogi, gdzie w klinczu zaszedł Cutelabie za plecy, wynosząc go następnie wysoko i ciskając nim o deski. Zaszedłszy Mołdawianinowi za plecy, Brazylijczyk szukał duszenia. Cutelaba początkowo dobrze się bronił, ale w końcu Walker go wymanewrował, przekładając rękę pod jego brodą i zmuszając Mołdawianina do poddania walki.

https://twitter.com/firemmaclips/status/1568788624182845440?s=20&t=Tj4YqZZFZNMaLSr6KtZejg

Johnny Walker powrócił tym samym na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach, być może ratując się przed zwolnieniem z organizacji.

Dla Mołdawianina była to druga kolejna przegrana.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button