Bellator

(VIDEO) Johnny Eblen nie do zatrzymania! Rozbił i zamęczył Anatoly’ego Tokova!

Mistrz wagi średniej Bellatora Johnny Eblen obronił po raz pierwszy tytuł mistrzowski, pokonując na pełnym dystansie Anatoly’ego Tokova.
W co-main evencie gali Bellator 290 w Inglewood świetnie dysponowany mistrz wagi średniej Johnny Eblen (13-0) pokonał Anatoly’ego Tokova (31-4).
W pierwszej rundzie Rosjanin zaprezentował się bardzo dobrze, broniąc wszystkie próby zapaśnicze ze strony Amerykanina. W stójce był natomiast nieco skuteczniejszy.

Także druga odsłona przez kilka pierwszych minut układała się pod dyktando dobrze pracującego pięściami Tokova. Do czasu jednak – w końcu bowiem Amerykanin posłał go na moment na deski krótkim łokciem, przejmując stery walki.

Trzy ostatnie rundy należały zdecydowanie do Eblena, który zachował znacznie więcej sił. Amerykanin rozdawał karty zarówno w obszarze stójkowym, jak i zapaśniczym kilka razy efektownie obalając wycieńczonego już Tokova i kontrolując go w klinczu.Werdykt był formalnością. Wszyscy sędziowie wskazali na Johnny’ego Eblena w stosunku 2 x 49-46, 50-45.

31-latek z American Top Team obronił tym samym pas mistrzowski wagi średniej po raz pierwszy. W kolejnej obronie najprawdopodobniej stanie do walki ze zwycięzcą majowej konfrontacji Gegarda Mousasiego z Fabianem Edwardsem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button