UFC

(VIDEO) Joel Alvarez poddał w Londynie Marca Diakiese!

Powracający po prawie półtorarocznej przerwie Joel Alvarez powrócił na zwycięskie tory, poddając Marca Diakiese podczas gali UFC Fight Night w Londynie.
Joel Alvarez (20-3) pokonał Marca Diakiese (16-7) przez poddanie w drugiej rundzie w ramach gali UFC Fight Night w Londynie.
Obaj zawodnicy od razu zabrali się do roboty, rażąc się ostrymi uderzeniami. Alvarez skupiał się na lowkingach, choć grzmotnął też Diakiese dobrymi kontrami. Kongijczyk poszukiwał potężnych sierpów oraz obrotówek, próbując za wszelką cenę urwać Hiszpanowi głowę. Alvarez był jednak skuteczniejszy – dobrze pracował lewym sierpem w kontrze, trafiał prostymi, rąbał lowkingami, szukał też frontali oraz kolan na głowę.

W końcówce ALvarez przewrócił Diakiese, ale ten zdołał odwrócić pozycję, kończąc rundę pierwszą w dominującej pozycji.

Diakiese szybko poszedł w zapasy na otwarcie rundy drugiej, bez większych problemów przewracając Hiszpana. Alvarez wił się z pleców jak zły, próbując wypracować sobie pozycję do ataku czy powrotu na nogi. Po trzech minutach Alvarez dopiął swego, choć szybko znów znalazł się na plecach. Diakiese spróbował kolejnego obalenia, ale Hiszpan dobrze się wybronił, atakując uderzeniami z góry.

Diakiese zdołał wrócić na nogi, ale tam Alvarez podkręcił tempo. Zaatakował ciosami, trafiając też przypadkowo głową w głowę Diakiese. Ten zaczął protestować, ale sędzia nakazał dalszą walkę. Kongijczyk znów pod gradem uderzeń spróbował desperackiego obalenia, ale zostało ono powstrzymane. Hiszpan zaatakował brabo – zapiął piekielnie ciasno. Diakiese spróbował się wykręcić, ale nie zdołał – i poddał walkę.Joel Alvarez powrócił tym samym na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Armanem Tsarukyanem. Była to jego piąta wygrana w ostatnich sześciu pojedynkach.

Marc Diakiese doznał drugiej z rzędu porażki. W sześciu ostatnich występach odniósł tylko dwie wygrane.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button