(VIDEO) Jan Błachowicz wystąpi w Pitbullu Patryka Vegi! Opublikowano zwiastun!

Jan Błachowicz zagra jedną z głównych ról w szykowanym na listopad filmie Pitbull w reżyserii Patryka Vegi.

Mistrz kategorii półciężkiej UFC i najlepszy polski zawodnik w historii Jan Błachowicz zadebiutuje na dużym ekranie.
Cieszyński Książę będzie jednym z głównych bohaterów filmu „Pitbull”, wcielając się w rolę policjanta. Reżyser Patryk Vega opublikował właśnie utrzymany w mrocznej atmosferze zwiastun filmu, w którym wykorzystano fragmenty Księgi Psalmów.
Współpraca Błachowicza i Vegi nie stanowi większego zaskoczenia, bo kilka miesięcy temu polski mistrz zasugerował ją w jednym z wpisów w mediach społecznościowych, publikując poniższe zdjęcie z reżyserem.

W akcji poza Janem Błachowiczem zobaczymy między innymi Andrzeja Grabowskiego, Darię Widawską czy Małgorzatę Kożuchowską.

Patryk Vega nabył prawa do marki „Pitbull” w 2018 roku, zapowiadając wówczas mocny jej rozwój. Pierwotnie szykowany na 2021 film miał nosić tytuł „Pitbull. Królowa chuliganów”. Czy tak zostanie, zobaczymy.

Premiera filmu odbędzie się 11 listopada.Co zaś tyczy się sportowej kariery Jana Błachowicza, to cieszynianin powróci do oktagonu przy okazji zaplanowanej na 30 października w Abu Zabi gali UFC 267. Jego przeciwnikiem w drugiej obronie tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej będzie rozpędzony serią pięciu zwycięstw Glover Teixeira.

Poniżaj zwiastun „Pitbulla”.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. Vat

  3 sierpnia 2021 at 16:46

  Nie dobrze. Film a za chwilę reklamy, taniec z gwiazdami, etc i będzie zjazd jak u Asi.

  • Bartłomiej Stachura

   3 sierpnia 2021 at 19:59

   No nie wiem! Film już pewnie nakręcony, a do walki nadal mnóstwo czasu. A poza tym jak długo Janek będzie jeszcze na szczycie? 2-3 lata w porywach? Musi to wykorzystać.

   • Vat

    5 sierpnia 2021 at 17:47

    Rozumiem, że mu się to opłaca i że to szansa dla niego. Boję się, że może to się odbić na dyspozycji w klatce. Film prawie nakręcony, ale jeszcze promocja, premiera, wywiady… takie dodatkowe zamieszanie, ale obyś miał Bartek racje.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply