(VIDEO) „Siema!” – Jan Błachowicz i Israel Adesanya po raz pierwszy oko w oko!

Jan Błachowicz i Israel Adesanya stanęli po raz pierwszy twarzą w twarz przed sobotnim bojem, który uświetni galę UFC 259.

Ledwie dwa dni pozostały do gali UFC 259, którą zwieńczy w Las Vegas największa walka w dziejach nadwiślańskiej sceny MMA – w pierwszej obronie złota mistrz kategorii półciężkiej Jan Błachowicz stanie w szranki z migrującym do 205 funtów dominantem wagi średniej Israelem Adesanyą.
W czwartek wieczorem w Las Vegas odbyła się pierwsze i ostatnia konferencja prasowa przed galą. Wzięli w niej udział bohaterowie wszystkich trzech mistrzowskich walk, czyli wspomniani Cieszyński Książę oraz The Last Stylebender, a także Amanda Nunes i Megan Anderson oraz Petr Yan i Aljamain Sterling.
Po zakończeniu konferencji wszyscy zawodnicy stanęli po raz pierwszy naprzeciwko siebie, mierząc się wzrokiem. Co ciekawe, Nigeryjczyk najpierw odłożył wręczony mu pas mistrzowski wagi średniej, sugerując prawdopodobnie, że w sobotę liczy się tylko ten Polaka.

Oto staredown Błachowicza i Adesanyi, a także Petra Yana z Aljamainem Sterlingiem i Amandy Nunes z Megan Anderson.

Po zakończeniu staredownu, gdy fotoreporterzy zakończyli już swoją pracę, obaj zawodnicy uścisnęli sobie dłonie. Nigeryjczyk wypalił wówczas krótkim „siema” do Polaka, na co nasz rodak odpowiedział tak samo. Słychać to na poniższym nagraniu od 32:24.Słowa tego The Last Stylebender nauczył się od jednego ze swoich ochroniarzy, który jest Polakiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. Konewa

    5 marca 2021 at 00:17

    Co oni tam do siebie powiedzieli? Usłyszałem tylko „ you to”.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply